Czy wysokie kursy bukmacherskie to jedyna rzecz, na jaką powinniście zwracać uwagę przy stawianiu kuponów? Jest na ten temat wiele teorii, ale która tak naprawdę jest najbliższa prawdy?

Wysokie kursy bukmacherskie
Wysokie kursy bukmacherskie

Polscy bukmacherzy mają wysokie kursy?

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby wygrywać u bukmachera jak najwięcej, potrzebne są przede wszystkim dobre kursy bukmacherskie. Wiadomo, że lepiej jest postawić 10 złotych na drużynę po kursie 2,30 niż 1,40. Czy jednak tylko na samą wartość notowań powinniśmy zwracać uwagę przy typowaniu?

Z jednej strony kursy są bardzo ważne, ale pamiętajmy też, iż liczą się również inne aspekty obstawiania.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po pierwsze, zwróćmy uwagę, czy żadna firma bukmacherska na interesujące nas mecze nie przygotowała premii specjalnych. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to istotne, ale w rzeczywistości – jest!

Po drugie, upewnijmy się czy w przypadku grania kilku meczów na jednym kuponie, na pewno najlepiej wyjdziemy w portalu, z którego obecnie korzystamy. Może czas pomyśleć o małych lub nieco większych zmianach?

Jeżeli chcemy, by nasze obstawianie meczów było jak najefektywniejsze, w pierwszej kolejności skupmy się na zdobywaniu wiedzy. Na maksymalizację zysków jeszcze przyjdzie czas! 😉

A co jeżeli nie mam konta u bukmachera? To akurat najmniejszy problem, ponieważ możesz założyć je w każdej chwili i to przez internet. Wystarczy wypełnić formularz na stronie takiej jak chociażby www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0