Znasz się na skokach narciarskich i szukasz najlepszej oferty na zbliżające się zawody Pucharu Świata w Ruce? Ciekawą opcją dla Ciebie może być bonus od LvBET. 

Wygrywaj więcej na skokach z LvBET!
Wygrywaj więcej na skokach z LvBET!

Sezon Pucharu Śwaita 2018/19 w skokach narciarskich pomału się rozkręca, po zawodach w Wiśle przyszedł czas na zmagania w fińskiej Ruce. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował specjalną promocję w swojej aplikacji mobilnej.

Wystarczy, że w dniach 23 listopada (godzina  10:00) – 25 listopada (godzina 22:00) postawisz przez nią kupon spełniający warunki akcji promocyjnej i będziesz mógł się cieszyć z wygranej o 7% większej, jeśli zakład okaże się trafiony!

>> KOD PROMOCYJNY LVBET: BETONLINE <<< 

Musisz jednak koniecznie pamiętać o tym, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty LvBET na zmagania skoczków podczas PŚ w Ruce!!!

Obojętne jest natomiast to, jak je zestawisz. Do Twojej dyspozycji są zakłady pojedyncze i kombi, te z oferty przedmeczowej, jak i te obstawiane na żywo Z udziału z akcji premiowej wykluczone są tylko zakłady specjalne i grane za środki bonusowe.

Występy polskich skoczków, z Kamilem Stochem na czele, są w ostatnich latach dla polskich kibiców powodem do dumy i wielkiej radości. Tę mogą spotęgować większe o 7% wygrane w LvBET, ale tylko od Ciebie zależy, czy chcesz skorzystać z opisywanej oferty specjalnej.

Jeśli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera LvBET, to na jego oficjalnym portalu możesz zapoznać się z bogatym pakietem powitalnym. Pamiętaj, że jeśli tylko chcesz to w czasie rejestracji możesz wykorzystać też podany w artykule kod specjalny.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0