Chcesz wylecieć na słoneczne Bali? Teraz masz ku temu okazję, a wszystko dzięki najnowszej ofercie przygotowanej przez bukmachera Totolotek!

Wszyscy na Bali - zabawa bukmachera Totolotek!
Wszyscy na Bali – zabawa bukmachera Totolotek!

Konkurs bukmacherski Totolotek

W ramach najnowszej promocji bukmachera Totolotek każdy gracz, który lubi obstawiać LOTTO Ekstraklasę, ma szansę na zdobycie pakietu wyjazdowego na Bali.

Zasady promocji wyglądają następująco:

  • Musisz postawić kupon za dokładnie 6 PLN
  • Twoim zadaniem jest wytypowanie DOKŁADNIE 6 zdarzeń z 21-27. kolejki Ekstraklasy
  • Nie możesz grać z tak zwanymi „podwórkami”, a więc liczą się tylko typy na „czyste” zwycięstwa bądź remisy
  • Jeżeli trafisz swój kupon, zgłaszasz się do bukmachera poprzez wiadomość e-mail
  • Dwa najwyższe trafione kursy łączne to przepustka do wycieczki marzeń.

Liga typerów Ekstraklasy

Oferta jest dostępna zarówno dla tych, którzy obstawiają w punktach naziemnych, jak i online. Jeżeli grasz stacjonarnie, musisz okazać swoją kartę Bet Club bądź ją założyć!

Zabawa obowiązuje do dnia 20 maja 2019 roku, dlatego jej uczestnicy mają naprawdę sporo czasu na to, by zgarnąć wycieczkę i wylecieć tam, gdzie lato zawsze jest słoneczne i gorące!

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat opisywanej promocji? Zajrzyj na oficjalną stronę bukmachera Totolotek, gdzie dostępny jest dokładny regulamin!

W przypadku braku konta w Totolotku, możesz założyć je tak naprawdę w każdej wolnej chwili. Pamiętaj, że obecnie można odebrać specjalny bonus bez depozytu na start!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0