Od poniedziałku 1 lipca do 14 dnia miesiąca (niedziela) rozgrywany jest najbardziej prestiżowy turniej w świecie tenisa, Wimbledon. Z tej okazji legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich klientów specjalną promocję.

Wimbledon z TOTALbet - nawet 250 PLN bonusu!
Wimbledon z TOTALbet – nawet 250 PLN bonusu!

Bonus za Wimbledon

W największym skrócie można napisać, że marka TOTALbet zamierza docenić najbardziej lojalnych graczy, oferując im bonusy bukmacherskie za postawienie określonej liczby kuponów w trakcie trwania Wimbledonu.

Zakłady te muszą spełniać oczywiście określone warunki. W grę wchodzą kupony SOLO i AKO z salda głównego za dokładnie 29 PLN. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i z zakładów na żywo.

WAŻNE! Każdy z kuponów online musi zostać postawiony w inny dzień trwania promocji, co oznacza, że pełną pulę będą mogli zgarnąć uczestnicy, którzy nie opuścili więcej niż jednego dnia zmagań! Kurs minimalny zdarzenia to 1,30.

Jak wysokie nagrody przewidziano dla najbardziej wytrwałych graczy? Premie specjalne będą wyglądać następująco:

  • bonus 250 PLN za postawienie 13 zakładów spełniających warunki promocji;
  • bonus 150 PLN za postawienie 12 takich kuponów;
  • bonus 100 zł za postawienie 10-11 regulaminowych zakładów.

Wymienione powyżej bonusy bukmacherskie nie zostaną przyznane automatycznie. Należy się po nie zgłosić za pośrednictwem e-maila. O szczegółach tej akcji dowiesz się z regulaminu na oficjalnej stronie organizatora – www.TOTALbet.pl.

Przed wypłata na konto bankowe przyznane premie podlegają trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00 (kurs minimalny poszczególnych typów to minimum 1,20).

Darmowy zakład w TOTALbet

Nie masz jeszcze swojego konta online w serwisie internetowym TOTALbet? Możesz otworzyć je w każdej chwili na oficjalnym portalu marki. Po pełnej aktywacji, która nastąpi po przesłaniu skanów dowodu tożsamości, otrzymasz freebet.

Mowa o darmowym zakładzie bez depozytu w wysokości 10 PLN, który obecnie przysługuje każdemu nowo zarejestrowanego klientowi opisywanego operatora, który zdecyduje się na pełną aktywację.

Na nowych graczy czeka też tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty – 100% do 500 PLN maksimum. Zainteresowany?


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0