Przełom kwietnia i maja upłynie pod znakiem rywalizacji w Lidze Mistrzów UEFA, gdzie już we wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałów. To właśnie z tej okazji bukmacher STS przygotował specjalną promocję dla nowych graczy.

W STS zakład bez ryzyka nawet do 200 PLN!

Rejestracja konta w STS

Jak napisano na wstępie opisywana w tym tekście oferta specjalna legalnego bukmachera STS skierowana jest wyłącznie do nowych klientów marki, a więc osób, które otworzyły lub zdecydują się otworzyć konto w okresie od 30 kwietnia do godziny 23:59 w dniu 1 maja.

Jak to zrobić? To naprawdę proste. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i odwiedzisz oficjalną stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i przesłać skan dowodu tożsamości, który umożliwi weryfikację danych bukmacherowi online.

To w zasadzie wszystko. W formularzu znajduje się też rubryka na kod promocyjny. Nie jest ona obowiązkowa, ale dzięki podaniu hasła możesz zgarnąć zakład bez ryzyka. Wystarczy, że wpiszesz hasło „BETONLINE„.

Darmowy zakład w STS; KOD: BETONLINE

Cashback na Ligę Mistrzów

Osoby, które już założyły swoje konto we wskazanym okresie mogą liczyć na zwrot stawki do 200 PLN za swój pierwszy kupon, jeśli spełni on warunki opisywanej akcji. Jak łatwo się domyślić, cashback zostanie wypłacony tylko w przypadku, gdy zakład okaże się przegrany.

WAŻNE! Z regulaminu jasno wynika, że organizator akcji stawkę rozumie jako wkład pomniejszony za podatek. Przykładowo, jeśli kupon online został postawiony za 100 PLN, to uczestnik otrzyma 88 PLN zwrotu.

W opisywanej promocji udział biorą kupony SOLO (pojedyncze) i AKO (akumulowane), które zostały postawione z salda depozytowego, a więc ze środków własnych gracza.

Bonus na start

Istotną informacją jest również to, że „Bezpieczne Mistrzowskie Emocje” łączą się z bonusem powitalnym, jaki oferuje STS. Mowa o bonusie od pierwszej wpłaty.

Każdy nowy gracz, dokonując swoje pierwszego depozytu, może otrzymać premię w wysokości 100% aż do 1 000 PLN. Środki te muszą zostać przeznaczone na zakłady sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0