Reprezentacja Polski już w najbliższy czwartek, 21 marca, rozegra swój pierwszy mecz eliminacji do turnieju finałowego UEFA EURO 2020. STS przygotował na tę okazję specjalne promo! Jak z niej skorzystać?

W STS zakład bez ryzyka na start eliminacji EURO 2020!

Rejestracja w STS

Aby móc wziąć udział w akcji z okazji premierowego występu Biało-Czerwonych w eliminacjach UEFA EURO 2020 niezbędne jest założenie internetowego konta bukmacherskiego w STS. Dokładnie w dniach 20-21 marca (do godziny 23:59). Bez tego się nie obejdzie.

Oferta jest bowiem skierowana wyłącznie do klientów opisywanej marki, którzy zdecydowali się na rejestrację w tym terminie. Co za tym idzie, nie będą mogli z niej skorzystać stali klienci. Na nich czekają inne promocje bukmacherskie.

Zastanawiasz się jak założyć konto online? To naprawdę łatwe. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej STS. Zajmuje to zaledwie kilka minut. Możesz wpisać też ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, dzięki któremu zyskać freebet 29 PLN.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE

Zakład bez ryzyka

Wracając do oferty specjalnej z okazji meczu Austria – Polska, uczestnicy promocji mogą zgarnąć zwrot stawki do maksimum 200 PLN, jeśli ich kupon okaże się przegrany. Cashback wiąże się ze spełnieniem kilku warunków, o których za chwilę.

WAŻNE! W regulaminie promocji stawka jest zdefiniowana jako wkład pomniejszony o kwotę podatku. PRZYKŁAD: W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy kupon kwalifikuje się do udziału w akcji. Zakład musi spełniać następujące wymogi:

  • kupon SOLO lub AKO;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowe i live;
  • zakład postawiony z konta depozytowego;
  • rozliczony jako przegrany do godziny 23:59 w dniu 24 marca (niedziela).

Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że każdy gracz może liczyć tylko na jeden cashback bez względu na to, ile kuponów spełniających warunki postawi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0