Z okazji listopadowych meczów piłkarskiej reprezentacji Polski z Izraelem (sobota) i Słowenią (wtorek) legalny bukmacher STS przygotował ofertę specjalną dla nowych graczy, która będzie obowiązywać do godziny 23:59 w dniu 19 listopada.

W STS zakład bez ryzyka na start, ale tylko do 19 listopada!

Zakład bez ryzyka w STS

Jak łatwo się domyślić już po samym tytule, opisywana promocja legalnego bukmachera STS skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy zarejestrowali się w serwisie online wskazanej marki w dniach 15-19 listopada.

Aby wziąć udział w akcji „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka” nie wystarczy samo założenie internetowego konta bukmacherskiego we wskazanym okresie. Niezbędne jest również dokonanie depozytu oraz postawienie kuponu z salda głównego, który zostanie rozliczony do końca promo.

W razie, gdy pierwszy zakład online gracza okaże się przegrany, otrzymana on zwrot stawki do kwoty maksymalnej 200 PLN. Może on być postawiony na dowolną dyscyplinę sportu, niekoniecznie na piłkę nożną czy same Eliminacje UEFA EURO 2020.

WAŻNE! Istotną informacją jest również to, że zgodnie z regulaminem cashback 100% dotyczy stawki pomniejszonej o należny podatek (12%). W przypadku kuponu za 100 PLN będzie to dokładnie 88 PLN.

Należny zwrot stawki zostanie wypłacony na internetowe konto bukmacherskie gracza w przeciągu 24 godzin od chwili rozliczenia przegranego kuponu. Więcej szczegółów, w tym pełen regulamin, na stronie internetowej organizatora.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do 1 200 PLN na start w STS

Opisana powyżej promocja okazjonalna łączy się ze standardową ofertą powitalną zakładów online STS, w ramach której każdy nowo zarejestrowany klient może również skorzystać z tradycyjnego bonusu od pierwszej wpłaty.

Pakiety powitalne bukmacherów, co jakiś czas się zmieniają, więc zawsze warto sprawdzić jaki jest ten aktualny, ale w chwili obecnej mówimy o premii 100% od pierwszego depozytu do kwoty maksymalnej 1 200 PLN.

STS kod na freebet 2019

To jednak nie wszytko na co mogą liczyć obecnie użytkownicy, którzy zdecydują się założyć swoje konto bukmacherskie w serwisie online STS. Aby sięgnąć po więcej trzeba posiadać jednak specjalny kod promocyjny.

Wpisując w formularzu rejestracji kod promocyjny: „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu o równowartości 29 PLN. Ale tylko na etapie zakładania konta. Późniejsze skorzystanie z tej sposobności w późniejszym terminie jest niemożliwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0