Od piątku do niedzieli (24-26 stycznia) skoczkowie narciarscy będą rywalizować na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Bukmacher STS z okazji niedzielnego konkursu indywidualnego przygotował specjalną promocję dla swoich graczy.

W STS cashback na zwycięzcę Pucharu Świata w Zakopanem!

Cashback na skoki w STS

Z tytułowej oferty specjalnej na Puchar Świata w Zakopanem mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy zarejestrowali się w serwisie online legalnego bukmachera STS, bez względu na to, kiedy to zrobili. Jest to bowiem promocja dla stałych, a nie tylko nowych klientów.

W ramach opisywanego promo, które polega na na postawieniu zakładu SOLO (kupon z jednym typem) na zwycięzce niedzielnych zmagań podczas konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi.

WAŻNE! Do promocji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon spełniający warunki i postawiony za dokładnie 24 lub 48 PLN z konta depozytowego w przypadku zakładów online.

Gdy typ okaże się trafny, uczestnik akcji otrzyma swoją wygraną. W przypadku porażki nie straci całości wkładu. Połowa postawionych środków wróci na jego konto bonusowe na internetowym koncie bukmacherskim STS.

Promo „PŚ Zakopane. Bezpieczne 50%” trwa od czwartku 23 stycznia do godziny 14:30 w niedzielę 26 stycznia. Należne bonusy zostaną przyznane przez organizatora najpóźniej do końca bieżącego miesiąca.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Pakiet powitalny STS 2020

Opisana powyżej promocja łączy się z pakietem powitalnym, co oznacza, że osoby, które dopiero zdecydują się założyć swoje konto online u wskazanego bukmachera, będą mogły skorzystać także z oferty specjalnej dla nowo zarejestrowanych.

Jej podstawowym elementem jest bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnej kwoty 1 200 PLN. Środki te muszą zostać wykorzystane na zakłady bukmacherskie, a będą mogły zostać wypłacone na konto bankowe gracza dopiero po dokonaniu wymaganego obrotu.

Na etapie rejestracji można również zgarnąć darmowy zakład bez depozytu. Wystarczy w formularzu online wpisać kod promocyjny o treści „BETONLINE”, który uprawnia do odebrania freebeta 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0