W piątek wystartowała Speedway Ekstraliga, uznawana za najmocniejszą żużlową ligę świata. Dwa kolejne pojedynki odbędą się w najbliższą niedzielę (7 kwietnia), a bukmacher LvBET przygotował na nie specjalną promocję.

W LvBET bonus na start żużlowej ekstraklasy!

Bonus na żużel

Co dokładnie przygotowała marka LvBET? Mowa o dobrze znanej klientom tej firmy premii +14% do wygranych, która obejmuje wyłącznie zdarzenia z pierwszej kolejki Speedway Ekstraligi.

Przy czym tutaj panuje niemal pełna dowolność, bo zaliczane do niej będą zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze i kupony kombi. Wybór jest więc spory.

Przed graczami jeszcze dwie szanse na skorzystanie z tej oferty specjalnej. Do rozegrania zostały bowiem jeszcze pojedynki:

  • FOGO UNIA Leszno vs. BETARD SPARTA Wrocław (niedziela, godzina 16:00)
  • SPEED CAR MOTOR Lublin vs. MRGARDEN Grudziądz (niedziela, godzina 19:00)

Aplikacja mobilna LvBET

WAŻNE! Udział w promocji biorą tylko te kupony, które zostały obstawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej LvBET, która jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS.

Oprogramowanie na urządzenia przenośnie można pobrać za darmo z oficjalnej strony internetowej bukmachera, gdzie również bezpłatnie można założyć konto online.

Rejestracja konta

Założenie konta w oficjalnym serwisie internetowym LvBET nie przysparza żadnych kłopotów. Wystarczy wypełnić standardowy formularz i załączyć skany dowodu tożsamości.

Można również skorzystać z kodu promocyjnego. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło: BETONLINE.

Na nowych graczy czeka pakiet powitalny, w ramach którego można otrzymać nawet dodatkowe 1 5000 PLN na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0