Legalny bukmacher Fortuna przygotował ofertę powitalną dla nowych graczy. W jej skład wchodzi między innymi zakład bez ryzyka. Chcesz poznać szczegóły tej akcji? Wystarczy przeczytać nasz artykuł.

W Fortunie zagrasz bez ryzyka!
W Fortunie zagrasz bez ryzyka!

Zakład bez ryzyka w Fortunie online

Oferta dedykowana jest graczom, którzy nie posiadają jeszcze konta internetowego u bukmachera Fortuna, ale chciałyby je otworzyć. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny, a w nim zaznaczyć zgodę na skorzystanie z promocji powitalnej. Cała procedura nie jest trudna i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy podać swoje dane osobowe i załączyć skan dowodu tożsamości.

Po zakończeniu tego procesu i pełnej aktywacji konta masz dokładnie 10 dni na dokonanie pierwszego depozytu i postawienie kuponu, który zostanie zakwalifikowany do akcji „Zakład bez ryzyka do 100 PLN”. Gdy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

UWAGA! Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Stawka to wkład pieniężny, za który został postawiony kupon, ale pomniejszony o kwotę podatku. Tym samym na maksymalny bonus będziemy mogli liczyć zawierając zakład za 114 a nie 100 PLN! W przypadku, gdy kupon będzie trafiony, nie otrzymamy bonusu w ogóle. Wówczas przyjdzie nam się cieszyć z samej wygranej.

Bonus 100 PLN to dla Ciebie za mało? Bukmacher Fortuna ma też ofertę dla takich graczy. Jest to premia 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 400 PLN! Zanim jednak otrzymasz dodatkowe środki na grę musisz obrócić swoim wkładem czterokrotnie. Masz na to 30 dni. Do obrotu zaliczane są tylko zakłady składające się z co najmniej trzech typów i o kursie minimalnym @1,90.

Dopiero po wypełnieniu tych zapisów regulaminu będziesz mógł się cieszyć z bonusu na start w wysokości 100% pierwszego depozytu aż do kwoty 400 PLN. Wszelkie szczegóły obu opisanych promocji znajdziesz na portalu legalnego bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0