Czwartek 23 maja to dzień inauguracji piłkarskiego mundialu, w którym powalczą reprezentacje do lat 20. W tym gronie będą też Biało-Czerwoni, którzy z racji tego, że Polska jest gospodarzem imprezy nie musieli brać udział w kwalifikacjach. Bukmacher forBET przygotował nawet ofertę specjalną na dzisiejszą potyczkę Polaków z Kolumbijczykami.

W forBET zakład bez ryzyka na inaugurację Mistrzostw Świata do lat 20!
W forBET zakład bez ryzyka na inaugurację Mistrzostw Świata do lat 20!

Cashback 100% od forBET

Starcie podopiecznych Jacka Magiery z drużyną narodową Kolumbii rozpocznie się o godzinie 20:30 i do tego czasu obowiązywała będzie tytułowa promocja na MŚ U20, co ma związek z warunkami, jakie stawia uczestnikom organizator.

Oferuje on swoim graczom zakład bez ryzyka na wygraną Biało-Czerwonych. Pod warunkiem, że taki typ zostanie postawiony na pojedynczym kuponie przedmeczowym, czyli tzw. singlu.

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Stanie się to automatycznie po postawieniu kuponu online za stawkę równą 49 lub 99 PLN.

Cashback 100% zostanie przyznany w postaci bonusu na zakłady sportowe i będzie podlegał obrotowi w ciągu 30 dni (4x 2,00).

Darmowy zakład 50 PLN w forBET!

Rejestracja konta online

Kto może skorzystać z opisywanej oferty specjalnej na mundial do lat 20? Każdy klient marki forBET, który posiada swoje konto online i za jego pośrednictwem postawi kupon spełniający warunki akcji.

Zainteresowało Cię opisywane promo, ale nie jesteś zarejestrowany w serwisie online wskazanej marki? Możesz to zmienić w kilka chwil, bo tyle zajmuje założenie internetowego konta bukmacherskiego.

Proces ten jest oczywiście bezpłatny. W jego ramach można wykorzystać też kod promocyjny o treści „BETONLINE„, dzięki któremu można otrzymać więcej niż w ramach standardowego pakietu dla nowych graczy.

Pakiet dla nowych graczy

W chwili obecnej nowo zarejestrowani użytkownicy oficjalnego portalu internetowego legalnego bukmachera forBET mogą liczyć aż na trzy bonusy, które powiązane się z pierwszymi wpłatami na konto w serwisie online.

W przypadku pierwszego depozytu premia wynosi 100% do 400 PLN. W dwóch kolejnych jest to 75% i 50% do takiej samej kwoty. Sumując te bonusy i premię za kod promocyjny, w sumie można zyskać 1 250 PLN na start.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0