Każdy, kto zarejestruje swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET do końca rozpoczynającego się dziś weekendu będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Zainteresowany szczegółami akcji?

W forBET zakład bez ryzyka, ale tylko do końca weekendu 14-16 czerwca!
W forBET zakład bez ryzyka, ale tylko do końca weekendu 14-16 czerwca!

Zakład bez ryzyka w forBET

Czy tytułowa oferta specjalna jest dla każdego? Niestety nie. Mogą z niej skorzystać tylko osoby, które założą swoje konto online w serwisie wskazanego bukmachera w dniach 14-16 czerwca i zawrą w tym czasie swój pierwszy zakład, który zostanie rozliczony najpóźniej do godziny 23:59 ostatniego dnia powyższego okresu.

Trzeba jednak pamięta, że opisywaną promocją objęte są tylko kupony online, które zostały obstawione za minimum 20 PLN z salda głównego. Maksymalny zwrot stawki, w razie przegranej, wynosi równowartość 100 PLN.

Mowa o równowartości, bo organizator akcji wypłaci cashback w formie bonusu, który będzie podlegał czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych po kursie minimum 2,00 w terminie 30 dni.

Darmowy zakład w forBET

Pakiet powitalny

Dobrą informacją dla uczestników akcji, której poświęcony jest ten tekst, jest z pewnością to, że wzięcie w niej udziału nie ogranicza możliwości skorzystania z oferty powitalnej, w której można zgarnąć w sumie nawet 2 000 PLN bonusów.

Mowa o premiach od trzech pierwszych depozytów. Pierwsza z nich wynosi 100% do 1 000 PLN. Dwie kolejne to 75% i 50% do 500 PLN każdy. Ale i to jeszcze nie wszystko.

Podczas rejestracji możesz skorzystać z kodu na bonus o treści „BETONLINE”, który umożliwi sięgnięcie po kolejne 50 PLN na grę u legalnego bukmachera.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0