Pierwszy tydzień kwietnia obfituje w promocje na zakłady sportowe. Legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów ofertę specjalną na każdy dzień.

W forBET promocje przez cały tydzień!
W forBET promocje przez cały tydzień!

Konto online

Zanim przejdziemy do szczegółów tytułowych promocji, już na wstępie należy zaznaczyć, że mogą z nich skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, które zarejestrowały swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET.

Nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić oficjalny portal marki, gdzie należy wypełnić formularz, który umożliwi weryfikację tożsamości. W trakcie jego wypełniania można wpisać też specjalny kod promocyjny.

Mowa o kodzie „BETONLINE„, dzięki któremu można zgarnąć więcej niż w ramach tradycyjnej oferty powitalnej bukmachera forBET. Więcej dokładnie o 50 PLN!

Dodatkowe 50 PLN w forBET; KOD: BETONLINE

Promocje na każdy dzień

Masz już swoje konto? Korzystając z niego w dniach 1-7 kwietnia możesz liczyć codziennie na jakąś promocję. Znajdzie się coś dla fanów Wirtualnych Sportów, ale też dla fanów LOTTO Ekstraklasy, porannych ptaszków czy łowców freebetów.

W środę przewidziano ofertę specjalną na Wirtualne Sporty, które cieszą się coraz większą popularnością. Objęte nią będą pierwsze trzy kupony postawione za 20 PLN, za które w razie przegranej można zgarnąć bonus o równowartości stawki.

W czwartek można zgarnąć freebet o równowartości 25 PLN. Wystarczy postawić za minimum 100 PLN kupon spełniający warunki regulaminu akcji, a darmowy zakład zostanie przyznany automatycznie.

W piątek bonus +14% dla kuponów postawionych pomiędzy godziną 6:00 rano a 12:00 w południe, a w weekend najwyższe kursy na rynku na zmagania w polskiej ekstraklasie.

Bonusy na start

Na koniec warto przypomnieć, że na osoby, które dopiero zdecydują się założyć swoje konto online w forBET czeka tzw. oferta powitalna, dzięki której można zwiększyć budżet na grę w zakładach sportowych.

Składa się ona z bonusów od trzech pierwszych depozytów (100%, 75% i 50%), w ramach których można zgarnąć po 400 PLN maksimum, czyli łącznie 1 200 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0