Zaczynasz dzień od przejrzenia oferty zakładów sportowych? Legalny bukmacher forBET przygotował promocję, która może Cię zainteresować!

W forBET promocja dla rannych ptaszków
W forBET promocja dla rannych ptaszków

Oferta specjalna, premiująca graczy, którzy swoje kupony postawią pomiędzy 6:00 rano a południem potrwa do końca stycznia. Jeśli chcesz z niej skorzystać, to musisz posiadać konto w forBET.

Założysz je na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki całkowicie za darmo i bez wychodzenia z domu. Cała procedura odbywa się online i zajmuje dosłownie kilka chwil.

Mało tego, podczas rejestracji możesz skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki czemu w ramach oferty powitalnej będziesz mógł zyskać więcej niż inni.

>>> Aktualny kod bonusowy forBET: BETONLINE <<<

Wracając do porannej akcji specjalnej, gracze, którzy zdecydują się wziąć w niej udział mogą liczyć na wygrane większe aż o 14%. To tak jakby zagrać kupon bez podatku.

By zakwalifikować się do promocji trzeba spełnić parę warunków. Tym najważniejszym jest złożenie zakładu z czterech zdarzeń, w tym jednego specjalnego – „Wygrywaj więcej 14%”.

Po należną premię nie trzeba się nigdzie zgłaszać. Jeśli kupon spełniający wszelkie wymogi regulaminu okaże się wygrany, dodatkowe 14% zostanie dopisane automatycznie przez system.

Opisywana oferta skierowana jest zarówno do graczy korzystających z oferty przedmeczowej, jak i preferujących zakłady live. Nie ma też znaczenia czy obstawiasz na stronie internetowej czy w aplikacji mobilnej.

Legalne obstawianie online – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0