Kody promocyjne coraz częściej pojawiają się u polskich bukmacherów. Nie inaczej jest w serwisie online marki BetFan, gdzie po wpisaniu odpowiedniego hasła nowi gracze mogą zgarnąć zakład bez ryzyka!

W BetFan kod promocyjny na zakład bez ryzyka!

BetFan: zakład bez ryzyka na start

Z opisywanej oferty skorzystać mogą wyłącznie użytkownicy, którzy dopiero zamierzają założyć swoje internetowe konto bukmacherskie u legalnego operatora, jakim jest marka BetFan. Na osoby, które już zarejestrowały się w serwisie online tego bukmachera czekają inne oferty specjalne.

Na czym dokładnie polega akcja związana z kodem promocyjnym w BetFan? Jak łatwo domyślić się po samej nazwie, promo to umożliwia graczowi swoiste ubezpieczenie zakładu, dzięki któremu w razie porażki może on liczyć na zwrot stawki. W tym konkretnym przypadku do kwoty maksymalnej 100 PLN.

Aby skorzystać z tej oferty specjalnej dla nowych graczy trzeba pamiętać o wpisaniu hasła o treści BETFAN w formularzu podczas rejestracji konta w serwisie online.

Kod na zakład bez ryzyka w BetFan

W Betfan promocja cashback zostanie przyznany, gdy pierwszy zakład online okaże się przegrany i zostanie wypłacony na konto bonusowe. Jego wypłata na konto bankowe uczestnika będzie możliwa po dokonaniu wymaganego regulaminem obrotu w zakładach sportowych.

Obrót środkami bonusowymi na koncie bukmacherskim musi być pięciokrotny, ale są też inne warunki. Minimum dwa zdarzenia na kuponie i kurs minimalny każdego z nich nie mniejszy niż 1,45.

Więcej szczegółów na oficjalnym portalu internetowym opisywanego bukmachera – www.betfan.pl.

Oferta powitalna BetFan online

To jednak nie wszystko, co opisywany powyżej bukmacher oferuje nowo zarejestrowanym graczom. Poza zakładem bez ryzyka dostępne są bonusy od trzech pierwszych wpłat.

Łącznie mowa o równowartości aż 3 000 PLN. To wartość maksymalna, bo wielkość bonusu dla poszczególnych graczy uzależniona jest od wielkości depozytów numer jeden, dwa i trzy.

bez depozytu sts online
STS online bonus bez depozytu 29 PLN za darmo

Kody promocyjne bukmacherów na 2020

Marka BetFan nie jest jedyną, która oferuje swoim klientom kody promocyjne i związane z nimi korzyści. Można je znaleźć również u operatora BetClic Polska, który od nowego roku powiększył swój cashback na pierwszy zakład online po założeniu internetowego konta bukmacherskiego.

BetClic: nowy kod promocyjny na 2020 rok

Sięgnąć po zwrot stawki do 550 PLN maksimum można tylko na etapie rejestracji konta. Później nie będzie to możliwe. Jak to zrobić? To banalnie proste – wystarczy wpisać kod w formularzu przy wspomnianej już rejestracji.

Użycie hasła o treści „KOD550” uprawnia do skorzystania z cashbacku do 550 PLN rozumianego jako stawka zakładu pomniejszona o podatek (12%). Przykładowo: W przypadku postawienia 100 PLN zwrot wyniesie 88 PLN i zostanie dopisany do salda bonusowego.

Regulamin oferty powitalnej bukmachera BetClic można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej, gdzie podano wszelkie szczegóły wymaganego obrotu.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0