Weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim cała masa wydarzeń sportowych. Szukasz sposobu na powiększenie budżetu na grę? Bonus od Etoto może Cię zainteresować. 

Tylko dziś dodatkowe środki na grę w Etoto!
Tylko dziś dodatkowe środki na grę w Etoto!

Mowa o ofercie specjalnej wspomnianego bukmachera, która jest siódmą odsłoną kalendarza adwentowego i obowiązuje tylko dziś, w piątek 7 grudnia!

Legalny bukmacher oferuje dodatkowe 50% doładowania za wpłatę minimum 100 PLN. Maksymalna premia z tytułu depozytu to 200 PLN na gracza!

Kto i jak może skorzystać z tej okazji? Oczywiście jest ona dostępna wyłącznie dla osób, które posiadają już swoje konto bukmacherskie w Etoto. To podstawowy warunek.

Jeśli zainteresowała Cię dzisiejszy bonus, a jeszcze nie posiadasz konta, to nic straconego. Jego założenia zajmuje dosłownie parę chwil i nie jest skomplikowane.

Z wypełnieniem formularza rejestracyjnego poradziłoby sobie nawet dziecko, ale musisz wiedzieć, że zakłady bukmacherskie są dostępne tylko i wyłącznie dla osób PEŁNOLETNICH!

Przyznana premia w wysokości 50% depozytu nie będzie mogła zostać oczywiście wypłacona. Zanim to będzie możliwe gracz musi postawić zakłady z czterokrotność sumy depozytu i bonusu.

Na wykonanie obrotu uczestnik akcji specjalnej ma dokładnie 30 dni. Zaliczane do niego będą wyłącznie zakłady, których kurs łączny jest nie mniejszy niż 2,20. Każdy z typów musi mieć natomiast kurs minimalny 1,30.

Jeśli opisywana promocja nie przypadła Ci do gustu, to pamiętaj, że bukmacher Etoto aż do 26 grudnia będzie miał codziennie jakąś nową niespodziankę dla graczy. Warto być na bieżąco.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO W ETOTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0