Z okazji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn marka STS przygotowała dla nowych graczy ofertę specjalną. Akcja wystartowała 10 stycznie i potrwa do godziny 23:59 w dniu 14 stycznia (wtorek).

Tylko do 14 stycznia zakład bez ryzyka do 200 PLN w STS!

Zakład bez ryzyka w STS

Jak zaznaczono na wstępie, opisywana oferta skierowana jest wyłącznie do nowych graczy legalnego bukmachera STS, a więc takich, którzy zarejestrowali swoje konto w serwisie online w dniach trwania promocji, która wystartowała 10 stycznia i potrwa do 14 stycznia.

Założenie internetowego konta bukmacherskiego zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się przez Internet. Wystarczy odwiedzić oficjalny portal wskazanej marki i wypełnić formularz rejestracji.

W trakcie tego procesu można również opcjonalnie skorzystać z kodu promocyjnego, dzięki któremu można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu. Wpisując hasło o treści „BETONLINE” można uzyskać freebet o równowartości 29 PLN.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wracając do tytułowej promocji, z zakładu bez ryzyka będą mogły skorzystać te osoby, które po rejestracji wpłacą swoje środki na konto online w serwisie STS, a następnie postawią za nie swój pierwszy zakład online.

W momencie, w którym okaże się on przegrany organizator akcji zwróci stawkę rozumianą jako wkład pomniejszony o podatek. Przykładowo: 100 PLN – podatek (12%) = 88 PLN zwrotu w ramach promocji.

STS oferta powitalna

Poza ofertą okazjonalną z okazji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej marka STS ma także standardowy pakiet powitalny dla nowych graczy. Co wchodzi w jego skład?

O jednej ze składowych napisaliśmy już w pierwszej części tekstu – darmowy zakład bez depozytu z kodem promocyjnym. Druga to bonus od pierwszej wpłaty.

Legalny bukmacher online podwaja wysokość pierwszego depozytu do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. Środki te podlegają obrotowi w zakładach sportowych i dopiero po jego wykonaniu będą mogły zostać wypłacone na konto bankowe gracza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0