W poniedziałek rozpoczął się pierwszy tegoroczny turniej Wielkiego Szlema, Australian Open. Legalny bukmacher LvBET przygotował coś specjalnego dla swoich klientów.

"Turniej Australian Open" w LvBET
„Turniej Australian Open” w LvBET

Mowa o promocji tenisowej, która przybrała kształt konkursu na najlepszego typera Australian Open. Mogą wziąć w nim udział wszyscy klienci LvBET bez wcześniejszego zapisywania się.

Na czym polega ta zabawa? Otóż gracze typujący mecze AO2019 przy okazji zbierają punkty do klasyfikacji. Na koniec dwudziestu najlepszych może liczyć na bonusy. Nawet do 2 000 PLN!

Wspomniane powyżej punkty można zdobyć wyłącznie za zakłady na Australian Open 2019 o kursie minimalny 1,50 i postawione za minimum 10 PLN z salda głównego, w przypadku których nie zdecydowano się na skorzystanie z opcji cashout.

W grę wchodzą natomiast wszystkie rodzaje zakładów, a więc: pojedyncze, kombi, przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Bez znaczenia jest również to, czy zostały zawarte za pośrednictwem strony internetowej, czy w aplikacji mobilnej.

EKSKLUZWNY KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE

Szczegóły punktacji znajdują się w regulaminie konkursu, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki. Podana została tam również wysokość wszystkich nagród, które rozpoczynają się od 80 PLN, a sięgają kwot rzędu 1 000, 1 400 a nawet 2 000 PLN!

Zwycięzca „Turnieju Australian Open” w LvBET może zgarnąć nawet 2 000 PLN. Kolejne nagrody również robią wrażenie. Za drugie miejsce przysługuje 1 400, a za trzecie 1 000 PLN. Ostatnie premiowane, a więc dwudzieste, to z kolei 80 PLN.

Bonusy podlegają jednak obrotowi, więc nie będzie można ich od razu wypłacić. Wcześniej, w przeciągu 30 dni, należy przyznaną premię obstawić trzykrotnie po kursie minimalnym 1,75.

Uczestnikami konkursu mogą zostać wyłącznie klienci legalnego bukmachera LvBET. Nie masz jeszcze konta? Formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej marki.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0