To już dziś, we wtorek 12 lutego, na piłkarskie boiska ponownie wybiegną zespoły rywalizujące w UEFA Champions League. Z tej okazji legalny bukmacher Totolotek reaktywuje swoją ofertę specjalną na europejskie puchary.

Totolotek z promocją na Ligę Mistrzów!
Totolotek z promocją na Ligę Mistrzów!

Akcja o nazwie „Gram Grubo” sprowadza się do tego, że wymieniona na wstępie firma bukmacherska dorzuci aż 14% do wygranych, jeśli na kuponie znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenia na spotkania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy UEFA.

Oczywiście stanie się tak pod pewnymi warunkami, z którymi należy się zapoznać, żeby nie być potem zaskoczonym. Najważniejsze wymogi opisywanej promocji na europejskie puchary to:

  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN;
  • minimalny kurs kuponu to 2.00;
  • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.06;
  • przynajmniej jeden zakład z oferty na Ligę Mistrzów (we wtorki i środy z LM) lub na Ligę Europy (w czwartki z LE).

Ważną informacją jest też to, że każdy uczestnik promocji może brać w niej udział wielokrotnie. To znaczy, że każdy kupon, który spełnia warunki akcji zostanie objęty premią +14%.

Pamiętaj, że jeśli nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w Totolotku, to możesz otworzyć je w każdej chwili. Za darmo i bez wychodzenia z domu.

Na nowych klientów, poza opisywanym bonusem, czeka też pakiet powitalny z darmowym zakładem i premią od depozytu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0