W środę czekają nas dwa ostatnie mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA. Jest to też ostatnia okazja na skorzystanie ze specjalnej promocji legalnego bukmacher TOTALbet.

TOTALbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów!

Zwrot stawki w TOTALbet

Marka wskazana na wstępie oferuje swoim graczom zwrot 50% stawki, jeśli zakład składający się wyłącznie z typów na środowe mecze Ligi Mistrzów UEFA okaże się przegrany. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Po pierwsze, kupon taki musi zostać postawiony za minimum 50 PLN. Po drugie, kurs minimalny to 1,50. Po trzecie, zakłady specjalne nie są objęte promocją. Po czwarte, tylko pierwszy kupon może liczyć na cashback.

Zwrot stawki zostanie wypłacony w formie bonusu, który podlega trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych. Dopiero po jego wykonaniu możliwa będzie wypłata.

Rejestracja konta online

Do wzięcia udziału w opisanej powyżej promocji niezbędne jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego, które można założyć na oficjalnym portalu TOTALbet.

Rejestracja online jest bezpłatna i odbywa się w całości przez Internet. Założenie konta jest darmowe, podobnie jak jego późniejsze użytkowanie.

Ponadto nowi gracze mogą liczyć na specjalne akcje, skierowane tylko do nich. Jedną z najpopularniejszych są kody promocyjne na darmowe zakłady.

Pakiet powitalny

W chwili obecnej marka TOTALbet, w przeciwieństwie do kilku innych firm bukmacherskich, takich nie proponuje. Ma jednak bonus dla swoich nowych klientów.

Mowa o premii od pierwszego depozytu. W jej ramach można zgarnąć 100% pierwszej wpłaty aż do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0