Legalny bukmacher BetClic przygotował specjalną promocję na decydującą fazę wielkoszlemowego US Open 2019. Zainteresowany szczegółami akcji?

Tenisowy bonus w BetClic!

Tenisowy bonus BetClic

Bonus bukmacherski w wysokości 25 lub nawet 50 PLN mogą otrzymać aktywni gracze marki BetClic, którzy w okresie trwania promocji, czyli w dniach 2-8 września, zdecydują się postawić co najmniej trzy kupony spełniające regulaminowe warunki „MISJI TENIS”.

Wielkość premii uzależniona jest od liczby zakładów jakie zostaną postawione przez uczestnika opisywanej akcji. Minimum trzy gwarantują bonus 25 PLN. Pięć lub więcej to już 50 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Jakie dokładnie warunki, poza posiadanie konta online u wskazanego bukmachera Betclic należy spełnić. Jest ich kilka:

  • zakład pojedynczy lub wielokrotny na tenis;
  • wydarzenia przedmeczowe lub na żywo;
  • łączny kurs minimalny 1.80;
  • stawka minimalna 20 PLN.

WAŻNE! Aby wziąć udział w tenisowej promocji BetClic wcześniej należy się do niej zapisać na oficjalnym portalu marki poprzez kliknięcie opcji „DOŁĄCZ TUTAJ”.

Betclic kod promocyjny
Bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

BetClic oferta powitalna

Na graczy legalnego bukmachera BetClic poza promocją na US Open 2019 czekają też inne premie. Jedną z nich jest oferta na start, w ramach której nowo zarejestrowani gracze mogą otrzymać swoisty zakład bez ryzyka do kwoty 500 PLN.

Aby zgarnąć maksymalny zwrot stawki, użytkownik musi postawić 568 PLN. Kwota cashbacku jest bowiem pomniejszana o podatek od zakładów wzajemnych.

WAŻNE! Skorzystanie z promocji dla nowych graczy wymaga wpisania kodu promocyjnego w czasie zakładania konta. Mowa o haśle: „KOD500„.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0