Zależy ci na tym, by wygrane pieniądze jak najszybciej znalazły się na twoim koncie bankowym? Sprawdź, u którego bukmachera realizowane są szybkie wypłaty!

Szybkie wypłaty u bukmachera. Gdzie najlepiej?
Szybkie wypłaty u bukmachera. Gdzie najlepiej?

Najlepszy bukmacher z szybkimi przelewami

Wysokie kursy bukmacherskie to nie wszystko, co powinno nas interesować w portalach do obstawiania meczów. Przy zakładaniu konta dobrze jest sprawdzić, w jakim czasie dana firma realizuje przelewy i bynajmniej nie chodzi tutaj o te, które pozwalają nam na zasilenie profilu.

Wielu typerów decyduje się na pierwszą napotkaną stronę, mimo że w Polsce mamy obecnie naprawdę spory wybór serwisów i większość z nich pozwala na korzystanie z bardzo ciekawych opcji.

Kilka dni temu tak zwaną funkcję Pay Express wprowadził do swojej oferty Totalbet. Dzięki niej każdy ma prawo do odbierania wygranych w ciągu kilku minut i to siedem dni w tygodniu.

Totalbet bonus za rejestrację

Mimo że szybkie przelewy nie działają w przypadku wszystkich banków, jeżeli korzystacie z tych największych i najpopularniejszych, nie musicie się tym zupełnie martwić!

Czy warto obecnie zdecydować się na założenie konta w Totalbet? Na pewno warto spróbować, tym bardziej, że daje on bonus za samą rejestrację. A skoro można otrzymać 25 PLN, to dlaczego by nie?

Oczywiście, opisywany przez nas Totalbet nie jest jedynym bukmacherem z szybkimi wypłatami. W tej kwestii bardzo pozytywnie wypada również marka LV BET czy STS. Wydaje się także, że wkrótce w tym zestawieniu pojawią się również inne podmioty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0