Już dziś (piątek 7 lutego) po rekordowo krótkiej przerwie zimowej na piłkarskie boiska wrócą zespoły rywalizujące o mistrzostwo kraju w PKO Ekstraklasie. Legalny bukmacher STS przygotował z tej okazji specjalne promocje.

STS z dwoma ofertami specjalnymi na start rundy wiosennej PKO Ekstraklasy!

STS bonus na ekstraklasę dla stałych graczy

Legalny bukmacher STS przy okazji inauguracji rundy wiosennej PKO Ekstraklasy 2019/2020 nie zapomniał o swoich stałych klientach, przygotowując dla nich specjalną promocję. Mowa o bonusie od pierwszej wpłaty dokonanej we wskazanym w regulaminie okresie. Jak z niego skorzystać?

Wystarczy, żę w dniach 6-8 lutego (od czwartku do soboty) użytkownik wpłaci na swoje konto online w serwisie wskazanego bukmachera minimum 50 PLN, a będzie mógł się ubiegać o bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Kwota maksymalna tej premii bukmacherskiej to 50 PLN.

To jednak nie wszystko. Aby zgarnąć bonus na ekstraklasę niezbędne jest postawienie kuponu SOLO lub AKO z zakładami wyłącznie na mecze 21. kolejki polskiej ekstraklasy. Kurs minimalny takiego zakładu to @1,85.

WAŻNE! Kupon musi zostać rozliczony najpóźniej do godziny 23:59 w dniu 8 lutego, a jego stawka minimalna to 25 PLN. W grę wchodzą więc tak naprawdę tylko piątkowe i sobotnie mecze.

Przyznane środki bonusowe nie będą mogły zostać przelane od razu na konto bankowe gracze. Podlegają bowiem obrotowi w zakłądach sportowych na warunkach opisanych w regulaminie akcji „Ekstraklasa. 50% od depozytu”.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy

W ofercie bukmachera STS, który jest sponsorem kilku klubów występujących w PKO Ekstraklasie, coś dla siebie znajdą również osoby, które dopiero chcą otworzyć internetowe konto bukmacherskie z okazji inauguracji rundy wiosennej piłkarskich rozgrywek lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Wystarczy założyć konto w serwisie online wskazanej marki w dniach 6-9 lutego (od czwartku do niedzieli), żeby uzyskać prawo do (de facto) ubezpieczanie pierwszego zakładu.

Mowa o zakładzie bez ryzyka do kwoty maksymalnej 200 PLN, który przysługuje na pierwszy kupon online. Po rejestracji wystarczy zalogować się na nie i dokonać depozytu.

Kolejnym krokiem jest postawienie zakładu SOLO lub AKO z konta depozytowego. W przypadku, gdy ten będzie przegrany, gracz może liczyć na zwrot stawki na konto depozytowe.

WAŻNE! Uczestnik otrzyma zwrot w wysokości stawki zakładu. W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN. Wypłacany zwrot będzie zaokrąglany do pierwszego miejsca po przecinku, po odjęciu należnego podatku, np. zwrot 88,38 zł będzie zaokrąglany do 88,40 zł.

STS – pakiet powitalny

Poza ofertami okazjonalnymi jak chociażby „Ekstraklasa. 200 PLN bez ryzyka” nowo zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać również ze standardowego pakietu powitalnej, w skład której wchodzą obecnie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN oraz freebet.

Do skorzystania z tej drugiej promocji niezbędny jest kod promocyjny, który należy wpisać w formularzu podczas rejestracji konta w serwisie online. Z hasłem o treści „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0