Tylko przez 2 dni można otrzymać specjalne 200 PLN ekstra u legalnego bukmachera STS. Siatkarskie mistrzostwa Europy już trwają, a teraz nie trzeba martwić się przegranym kuponem!

STS ma 200 PLN ekstra dla nowych graczy! Tylko przez 2 dni!
STS ma 200 PLN ekstra dla nowych graczy! Tylko przez 2 dni!

STS bonus dla nowych graczy

Bonus powitalny w STS to teraz dodatkowy zwrot środków od przegranego pierwszego kuponu. Oferta obowiązuje tylko od 19 do 21 września, a więc jest bardzo mało czasu na to, by z niej skorzystać.

Posiadanie konta na stronie STS to nie tylko możliwość obstawiania wydarzeń sportowych. Od pewnego czasu dostępny jest STS Poker, który działa w 100% legalnie i pozwala na granie w karty na prawdziwe pieniądze!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS Poker, obstawianie meczów, a może coś innego?

Opisywana promocja to zwrot w przypadku przegranego kuponu. Nie ma znaczenia to, na co gracz zagra ani ile wykorzysta swoich pieniędzy. Trzeba pamiętać jedynie o tym, że cashback nie może wynieść więcej niż 200 PLN.

STS przygotował ten bonus z myślą o kuponach, które zostaną rozliczone do dnia 23 września. Dodatkowych środków można spodziewać się na koncie w ciagu 24 godzin od rozliczenia przegranego zakładu!

Uwaga! Liczy się tylko pierwszy kupon zagrany u bukmachera, a nie pierwszy, który okazał się przegrany! To bardzo istotne, a często mylone przez graczy.

Aktualny kod promocyjny w STS to „BETONLINE„. Nowi gracze mogą u tego bukmachera odebrać nawet 29 PLN bez depozytu, a przy wpłacie numer jeden – do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0