Skoczkowie narciarscy z Kamilem Stochem na czele wezmą udział w inauguracji Pucharu Świata, która odbędzie się w Wiśle w dniach 16-18 listopada, a więc od piątku do niedzieli. Firma TOTALbet przygotowała na tę okazję specjalny zakład bez ryzyka! 

Wszyscy fani skoków narciarskich, posiadający jednocześnie konto u legalnego bukmachera TOTALbet będą mogli podczas najbliższego weekendu skorzystać z wyjątkowej promocji, która zakłada zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon.

Zakład bez ryzyka o wartości 40 PLN będzie dostępny dla wszystkich graczy, którzy spełnią warunki określone w regulaminie akcji, a nie są one specjalnie wygórowane.

Wystarczy w dniach 16-18 listopada u bukmachera TOTALbet postawić za 40 PLN kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym minimum 2,00 składający się wyłącznie ze zdarzeń na Puchar Świata w Wiśle. Obojętnym jest czy będą to typy ze standardowej oferty czy z oferty na żywo.

>>>Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE<<<

 

W przypadku, gdy taki kupon okaże się nietrafiony na naszym koncie pojawi się zwrot pełnej stawki – 40 PLN. Trafi on konto bonusowe w TOTALbet. Przed wypłatą na konto bankowe musi zostać obrócony trzykrotnie.

Ważne są jeszcze dwie informacje. Wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 18 listopada, co wyklucza obstawianie zakładów długoterminowych. Po drugie, każdy uczestnik akcji promocyjnej może liczyć tylko na jeden zakład bez ryzyka.

TOTALbet to nie tylko zakład bez ryzyka na Puchar Świata w Wiśle, ale też bonus powitalny, z warunkami którego można zapoznać się na oficjalnym portalu legalnego bukmachera www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0