Legalny bukmacher eTOTO przygotował dla swoich klientów ofertę specjalną na zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów, gdzie rywalizują obie nasze reprezentacje. W jej ramach raz w tygodniu można otrzymać cashback za przegrany kupon. Zainteresowany?

Siatkarska Liga Narodów z promocją eTOTO!

Promo na siatkówkę

Wskazana w tytule i na wstępie marka bukmacherska przygotowała ofertę specjalną z myślą o fanach siatkówki, których w naszym kraju nie brakuje. Potrwa ona aż do finału rozgrywek FIVB Volleyball Nations League 2019, czyli do 14 lipca bieżącego roku.

Zakłada ona zwrot 50% stawki do 100 PLN maksimum za pierwszy przegrany w tygodniu kupon, który w całości składał się z zakładów na opisywane rozgrywki. I tak co tydzień aż do zakończenia zmagań w „Światówce”.

Jednak nie stanie się to automatycznie. Jak więc zdobyć prawo do siatkarskiego cashbacku? W trzech krokach wygląda to tak:

  1. ZAPISZ SIĘ do promocji przed postawieniem kuponów.
  2. POSTAW KUPON spełniający warunki promocji.
  3. ZATWIERDŹ zgodę na otrzymanie zwrotu w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie.

Wspomniane w punkcie drugim warunki promocji dotyczą stawki minimalnej (50 PLN), kursu minimalnego (1,02) oraz zakresu promocji, która dotyczy wyłącznie zdarzeń z oferty na Siatkarską Ligę Narodów 2019.

Cashback 50% zostanie wypłacony w formie bonusu, który przed wypłatą na konto bankowe będzie trzeba obrócić sześciokrotnie w zakładach sportowych po łącznym kursie minimalnym 2,20. Kurs minimalny zdarzenia na kuponie wielokrotnym to 1,30.

etoto bonus za darmo
eTOTO bonus bez depozytu

Rejestracja konta online

Uczestnikami opisanej powyżej promocji bukmacherskiej mogą być tylko osoby pełnoletnie, które zarejestrowały się w serwisie internetowym marki eTOTO oraz dokonały przynajmniej dwóch depozytów.

Nie spełniasz jeszcze tego warunku? Nic straconego, siatkarska oferta specjalna będzie dostępna jeszcze przez blisko sześć tygodni, a samo założenie konta online zajmuje zaledwie parę minut i nic nie kosztuje.

Wystarczy wypełnić formularz online na oficjalnym portalu operatora, podając w nim dane osobowe. Można wpisać też kod promocyjny o treści „BETONLINE”, dzięki któremu nowy gracz otrzyma freebet 20 PLN.

W sumie nowi klienci mogą zgarnąć nawet 1 040 PLN dodatkowych środków na grę w ramach oferty powitalnej, ale wysokość premii na start uzależniona jest od wysokości dwóch pierwszych wpłat.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0