Przed nami cztery ostatnie konkursy cyklu Raw Air 2019, w którym rywalizują skoczkowie narciarscy. To też jedna z ostatnich szans na skorzystania z oferty „Happy Hours”, przygotowanej przez legalnego bukmacher Fortuna.

Raw Air i aż okazje do skorzystania z promocji Fortuny!
Raw Air i aż cztery okazje do skorzystania z promocji Fortuny!

Happy Hours na skoki narciarskie

Pierwsza szansa nadarzy się już w najbliższy wtorek, czyli jutro (12 marca), kiedy to skoczkowie powalczą na skoczni w Lillehammer, gdzie dziś odbędą się kwalifikacje (tzw. prolog) zaliczane do klasyfikacji generalnej cyklu Raw Air. Pozostałe okazje przypadną w: czwartek 14.03. (14:00-16:00), sobotę 16.03. (13:45-15:45) i niedzielę 17.03. (14:00-16:00)

Godziny podane w nawiasach są o tyle istotne, że promocja „Happy Hours”, jak zresztą wskazuje jej nazwa, obowiązywać będzie tylko w poszczególne dni i o ściśle określonej porze. Jeśli ktoś przegapi to okno czasowe, to niestety będzie musiał obejść się smakiem.

Na czym w ogóle polega ta akcja bukmachera Fortuna? Otóż kupony postawione w jej ramach będą mogły liczyć na bonus +14% do wygranych. W zasadzie można powiedzieć, że bukmacher Fortuna pokryje za graczy podatek od zakładów wzajemnych.

Co trzeba zrobić, żeby zakład był objęty promocją? Należy postawić za minimum 20 PLN kupon składający się z co najmniej trzech zdarzeń na skoki narciarskie i dodać do niego premię kursową Happy Hours (1,14). Zakład taki musi w całości składać się ze zdarzeń na skoki!

fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu

Ekskluzywny kod promocyjny Fortuna

Opisywana powyżej oferta specjalna na skoki narciarskie dedykowana jest oczywiście tylko i wyłącznie klientom marki Fortuna. Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Założysz je na oficjalnej stronie legalnego buka – www.eFortuna.pl!

W trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego każdy z nowych graczy możesz również opcjonalnie skorzystać z wyjątkowego kodu promocyjnego. Wystarczy w stosownej rubryce wpisać hasło: „BETONLINE”!

Dzięki skorzystaniu z tej opcji będziesz mógł liczyć na więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej opisywanej marki, w skład której wchodzą między innymi zakład bez ryzyka i bonus od depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0