Tylko w najbliższy weekend, a dokładniej w dniach 12 – 14 stycznia, w TOTALbet na klientów czeka oferta specjalna na rozgrywki Premier League. Zainteresowany szczegółami?

Promocja na ligę angielską w TOTALbet!
Promocja na ligę angielską w TOTALbet!

Akcja  „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” skierowana jest do wszystkich klientów marki TOTALbet i tylko do nich, wiec jeśli jeszcze nie masz tam swojego konta, a chciałbyś skorzystać z promocji, to musisz je założyć.

Zrobisz to na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera TOTALbet. Cały proces przejdziesz online bez wychodzenia z domu. Jest on całkowicie darmowy. Mało tego, jako nowy gracz będziesz mógł skorzystać z bogatej oferty powitalnej.

W chwili obecnej składa się ona z dwóch części. Pierwszą z nich jest freebet o wartości 25 PLN, który możesz zgarnąć już za założenie i pełną weryfikację konta. Drugi, to bonus 100% od pierwszego depozytu do maksimum 500 PLN włącznie.

Wracając do weekendowej promocji na Premier League, polega ona na zwrocie stawki za pierwszy przegrany kupon na te rozgrywki. W razie porażki możesz odzyskać 50% wkładu do maksymalnie 200 PLN.

Oferta cashback dotyczy wyłącznie zakładów zawartych za co najmniej 50 PLN, wyłącznie na zmagania w angielskiej ekstraklasie i kuponów o kursie minimalnym 2,00.

Zwrot stawki można uzyskać tylko za jeden kupon spełniający warunki regulaminu. Pojawi się on na saldzie bonusowym i przed wypłatą niezbędne jest trzykrotne obrócenie go na zakładach sportowych.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0