Legalny bukmacher BetClic przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną na trzecią kolejkę fazy grupowej rozgrywek UEFA Champions League. Zainteresowany szczegółami?

Promocja BetClic na Ligę Mistrzów (21-23 października)!

Cashback na Ligę Mistrzów w BetClic

Tytułowa oferta specjalna skierowana jest do wszystkich klientów marki BetClic, którzy posiadają internetowe konto bukmacherskie na oficjalnym portalu wspomnianego bukmachera i obowiązuje jedynie do godziny 23:59 w dniu 23 października (środa).

W ramach tej promocji bukmacherskiej uczestnicy mogą liczyć na zwrot 100% stawki do kwoty maksymalnej, jeśli chodzi o kupon postawiony na 3. kolejkę UEFA Champions League.

Podstawowym warunkiem skorzystania z tego promo na Ligę Mistrzów jest przystąpienie do akcji poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ TUTAJ” na portalu marki oraz postawienie kuponu wielokrotnego na wskazane rozgrywki.

Zakład w Betclic taki musi się składać wyłącznie ze zdarzeń na LM. Musi być ich minimum 5. Łączny kurs minimalny takiego kuponu to 5,00 a stawka minimalna 20 PLN.

WAŻNE! Organizator akcji zwróci 100% stawki do kwoty maksymalnej 40 PLN tylko w wypadku, kiedy jeden typ na kuponie okaże się przegrany.

Cashback zostanie zapisany na koncie gracza w formie bonusu bukmacherskiego, który podlega sześciokrotnemu obrotowi zanim jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa.

Nowy kod promocyjny BetClic 2019

Rejestracja i kod promocyjny BetClic

Jak wskazano na wstępie udział w powyżej opisanej promocji wziąć mogą jedynie osoby posiadające konto online BetClic. Można je otworzyć poprzez wypełnienie formularza na oficjalnym portalu marki.

Podczas uzupełniania poszczególnych danych można również wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia do skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 510 PLN (po odjęciu podatku).

Wystarczy w formularzu wpisać kod o treści KOD510, a cashback 100% zostanie przypisany do konta użytkownika i będzie mógł zostać wykorzystany na pierwszy zakład.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0