Nie masz jeszcze konta internetowego u legalnego bukmachera STS? Jeśli założysz je w najbliższym czasie, to możesz zgarnąć dodatkowe 1 029 PLN na grę w zakładach sportowych!

Ponad 1 000 PLN na start od STS!
Ponad 1 000 PLN na start od STS!

Na wstępie raz jeszcze należy podkreślić, że opisywana oferta, a tak właściwie to dwie, skierowana jest tylko i wyłącznie do osób, które nie mają jeszcze swojego konta na stronie internetowej STS i założą je w okresie obowiązywania promocji, która trwa od 11 stycznia 2019 roku do odwołania.

Pakiet powitalny składa się z dwóch części. Pierwszą jest darmowy zakład o wartości minimum 25 PLN, który uczestnik akcji może zgarnąć już za samo założenie konta, jeśli w procesie rejestracji wpiszesz w odpowiednim oknie formularza specjalny kod.

Tak wygląda oferta standardowa, ale możesz wykorzystać też ekskluzywne hasło promocyjne, dzięki któremu zyskasz więcej niż osoby, które go nie znają. Jego treść to „betonline”. Z nim otrzymasz freebet 29 PLN.

Dodatkowe środki muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe. Zanim możliwa będzie ich wypłata należy dokonać trzykrotnego obrotu na kuponach o kursie minimalnym 1,91. Liczą się tylko zakłady trafione!

To jednak dalece nie wszystko na co mogą liczyć nowi klienci STS. Czeka na nich jeszcze tradycyjny bonus od pierwszego depozytu. W tym wypadku mówimy o premii 100% aż do 1 000 PLN. Szczegóły znajdziesz na oficjalnym portalu marki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0