„Tniemy ryzyko” to promocja przygotowana przez legalnego bukmachera forBET z okazji meczu towarzyskiego pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech. Na czym polega oferta specjalna?

Sprowadza się ona do tego, że nawet w przypadku przegranej gracze będą mieli szansę na odzyskanie części a nawet wszystkich środków, za które został postawiony niefartowny kupon u bukmachera forBET. Trzeba jednak spełnić określone w regulaminie oferty promocyjnej warunki.

Do akcji promocyjnej kwalifikują się tylko kupony zagrane w dniu dzisiejszym dokładnie za 59 PLN i składające się co najmniej z ośmiu zdarzeń, pośród których musi znaleźć się również typ dotyczący meczu Polska – Czechy. Przypominamy, że podopieczni Jerzego Brzęczka wyjdą na murawę już o godzinie 18:00.

W przypadku, gdy na takim kuponie nie wejdzie nam tylko jeden z zakładów otrzymamy od bukmachera forBET zwrot całej stawki. W przypadku, gdy nietrafione okażą się dwa typy można liczyć na zwrot.

Bonusowe środki nie będą mogły zostać jednak wypłacone na konto bankowe przed dokonaniem obrotu w zakładach sportowych forBET. Szczegóły do znalezienia na oficjalnej stronie internetowej opisywanej firmy bukmacherskiej.

Sprawdź aktualny bonus powitalny na www.iForbet.pl!

>>>AKTUALNY KOD PROMOCYJNY TO: BETONLINE<<<


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0