STS Online posiada w swojej ofercie gry w karty na pieniądze. W jaki sposób można uruchomić takie produkcje jak poker, bakarat oraz wojna?

Poker, Bakarat i Wojna w STS Online
Poker, Bakarat i Wojna w STS Online

Jak grać w karty przez internet?

Nie ma mowy o tym, by uruchomione zostało w naszym kraju STS kasyno internetowe. Granie w karty to jednak i tak ogromny ukłon w stronę miłośników tego rodzaju zakładów.

W jaki sposób można grać w karty na stronie STS? Przede wszystkim trzeba posiadać darmowe konto typerskie. Jego założenie to kwestia kilku chwil, a na dobry początek można otrzymać z kodem promocyjnymBETONLINE” aż 29 PLN bez depozytu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wszystkie osoby zarejestrowane w STS przez internet dostają dostęp do Betgames – właśnie tak nazywają się poker, bakarat oraz wojna online.

STS w internecie a poker online

Zasady karcianek dostępnych w STS powinny być każdemu dobrze znane, bo to najpopularniejsze tego rodzaju gry na świecie. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by przed rozgrywką przypomnieć sobie o wszystkim, co niezbędne do grania.

Dostępny w STS Poker to odmiana Texas Hold’em. Wojny przedstawiać nikomu nie trzeba, a bakarat to niezwykle popularna rozgrywka w kasynach stacjonarnych i online.

W jaki sposób włączyć karty online w STS? Po zalogowaniu się na konto jedynym zadaniem gracza jest przejście do zakładki „Betgames” i wybranie jednej z trzech gier.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0