Rozgrywki w najpoważniejszych piłkarskich ligach i w naszej LOTTO Ekstraklasie zmierzają nieuchronnie do końca. Z myślą o ich fanach legalny bukmacher forBET przygotował specjalną, weekendową promocję. Zainteresowany szczegółami?

Piłkarski weekend w forBET – zwrot stawki za przegrany kupon!

Konto online w forBET

Z tytułowej oferty specjalne skorzystać mogą wszyscy klienci forBET, którzy założyli swoje internetowe konto bukmacherskie w oficjalnym serwisie online wskazanej marki.

Nie masz jeszcze konta online, a chciałbyś wziąć udział w opisywanej akcji? Nic straconego, trwa ona do godziny 21:00 w dniu 5 maja (niedziela), a rejestracja trwa zaledwie kilka minut.

Wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu i jest całkowicie bezpłatne. Mało tego, można nawet skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Jego treść to „BETONLINE”. Dzięki jego aktywacji nowy gracz może otrzymać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Bonusy powitalne

Wspomniany pakiet powitalny w każdej chwili może się zmienić. Obecnie składa on się z bonusów od trzech pierwszych depozytów, ale w przeszłości można było też zgarnąć na przykład darmowy zakład.

Na jakie dokładnie premie na start mogą liczyć nowi klienci forBET? Mowa o bonusach 100%, 75% i 50% do kwoty 400 PLN każdy.

Darmowy zakład w forBET

Zwrot za przegrany kupon

Wracając już do samej weekendowej promocji bukmacherskiej, obejmuje ona weekendowe kolejki w następujących ligach piłkarskich: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, 1.Bundesliga i LOTTO Ekstraklasa.

Dzięki niej można odzyskać stawkę za przegrany kupon, jeśli ten spełnia regulaminowe warunki bukmachera Forbet. Użytkownicy mogą otrzymać cashback 100%, jeśli nie wejdzie tylko jeden typ i zwrot 50% w przypadku, gdy nietrafione będą dwa typy.

Szczegółowych warunków, które należy spełnić, żeby zakład zakwalifikował się do opisywanej promocji jest sporo, więc najłatwiej je po prostu wymienić:

  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 5 maja;
  • stawka kuponu musi wynosić dokładnie 79 PLN;
  • zakład musi się składać z minimum 5 zdarzeń ze wskazanych lig piłkarskich;
  • kurs minimalny każdego typu to 1.35;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo;
  • każdy uczestnik może liczyć tylko na jeden zwrot w ramach akcji
  • kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego
  • zakłady z typami tj. draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji
  • zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu.

Sam zwrot zostanie przyznany automatycznie w formie bonusu na zakłady sportowe. Przed wypłatą podlega czterokrotnemu obrotowi, na który gracze otrzymali 30 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0