Szukasz sposobu, żeby zwiększyć budżet na grę w zakładach bukmacherskich? Dobrze trafiłeś, bo w tym tekście opisujemy promocję, w ramach której można zgarnąć nawet 1 000 PLN!

Oferta specjalna forBET - nawet do 1 000 PLN dla każdego!
Oferta specjalna forBET – nawet do 1 000 PLN dla każdego!

Premia 100% od wpłaty

Akcja legalnego bukmachera forBET z okazji Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, gdzie dziś odbędą się kwalifikacje a jutro pierwszy konkurs indywidualny, opiera się na standardowym bonusie od depozytu. Niestandardowa jest jednak jego wielkość.

Mówimy bowiem o premii w wysokości 100% wpłaty aż do kwoty 1 000 PLN maksimum. Takie okazje nie zdarzają się na polskim rynku zakładów bukmacherskich zbyt często. Wobec tego trudno się dziwić, że opisywana promocja będzie aktywna tylko 22 i 23 lutego.

To właśnie w tym terminie należy dokonać wpłaty własnych środków na internetowe konto bukmacherskie w forBET. Bonusem zostanie objęty tylko pierwszy depozyt we wskazanym powyżej czasie. Nie masz jeszcze darmowego konta? Założysz je na oficjalnym portalu marki.

Freebet od bukmachera forBET, Kod: BETONLINE

Szczegóły bonusu do 1 000 PLN

Należne środki bonusowe trafią na konto uczestnika akcji automatycznie, bez konieczności zgłaszania się po nie czy wcześniejszego zapisywania się do promocji, ale będą dostępne dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po kursie minimalnym 2,00. Jest na to 14 dni.

Dokładnie tyle samo czasu gracze otrzymali na obrót samą premią. Z tym, że on musi być czterokrotny, zanim wypłata środków na konto bankowe będzie możliwa. Warunki są identyczne. W grę wchodzą tylko kupony o kursie minimalnym 2,00.

Opisywana promocja to nie wszystko, na co mogą liczyć stali klienci. Wszystkie aktualne oferty specjalne dostępne są na oficjalnej stronie internetowej bukmachera forBET.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0