Być może zastanawiasz się, dlaczego warto stawiać tylko zakłady pojedyncze – w końcu trudno zignorować fakt, że najlepsi gracze zarabiają właśnie na tych zakładach najwięcej. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci korzyści płynące z obstawiania zakładów pojedynczych!

Obstawianie zakładów pojedynczych – czy warto?

Większa szansa na wygrane

Każdy chce wygrać, ale tylko nieliczni mogą, ponieważ wiedzą jak ograć bukmachera. Zazwyczaj jednak jest to obkupione ciężką pracą, ponieważ większość graczy chce tylko się dobrze bawić, jednocześnie nie inwestując ani minuty w takie kluczowe kwestie jak na przykład analiza bukmacherska. Niestety, jeśli chcesz wygrywać, musisz liczyć się z tym, że dużo czasu będziesz musiał poświęcić takim zagadnieniom takim jak analiza.

Dodatkowo nie powinieneś popełniać tego częstego błędu, gdzie widząc wygrane na zakładach akumulowanych – nagle chcesz sam zacząć wygrywać tyle – przez co dodajesz kilkanaście zakładów do swojego kuponu – w ten sposób tylko sprawisz, że szansa na twoje wygrane będzie śmiesznie niska, a ty zamiast wygrać kilkaset złotych, stracisz i odejdziesz z niczym.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Czym jest analiza zakładów?

To bardzo proste w założeniu zajęcie, jednakże tylko wprawni gracze potrafią ją przeprowadzić w odpowiedni sposób. Przykład? Proszę bardzo – Po wybraniu dyscypliny sportowej i danej ligi zaczynamy szukać drużyny, na którą chcemy postawić. Po selekcji należy sprawdzić, ile meczów przegrała dana drużyna, ile meczów wygrała, ile osób odniosło kontuzje w trakcie meczów, czy mają jakąkolwiek szansę na awans itp. Z punktu widzenia analizy zakładów kluczem do sukcesu jest dana drużyna. Należy jednak pamiętać, że przeglądanie suchych statystyk zwykle nie kończy analizy – dlatego też, aby w pełni zakończyć ją poprawnie, najlepiej jest obejrzeć powtórkę meczu danej drużyny.

Oczywiście to nie wystarczy, aby wygrać. Niestety, ale jak wspomnieliśmy wcześniej, staranność i analiza zakładów może zwiększyć nasze szanse na regularne ogrywanie bukmachera. Statystyki i analiza bukmacherska to tylko jedna strona medalu, ponieważ drugą częścią jest naturalnie samo obstawianie zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie zakładów pojedynczych u bukmachera

Używając odpowiedniego systemu gry, możesz osiągnąć dobre wyniki na dłuższą metę. Coraz więcej osób wybiera zakłady pojedyncze, ponadto wielu profesjonalistów wybiera ten sam model gry. Zakłady pojedyncze polegają mniej więcej na tym, że obstawiamy zwykle jedno spotkanie, które może zakończyć się wygraną gospodarzy, gości, bądź remisem. W niektórych dyscyplinach sportowych jest to zawężone do wygranej i przegranej, co zwiększa twoje szanse na zwycięstwo aż do 50%. Warto jest przyjąć taką strategię obstawiania, bo w końcu ma to na celu zmaksymalizowanie szans na wygraną. Pamiętaj jednak o tym, że legalni bukmacherzy wcale tacy głupi nie są, dlatego też zazwyczaj oferują oni dość niskie kursy na takie zdarzenia, choć z drugiej strony możesz ich i tak ograć, ponieważ za pomocą różnych promocji bukmacherskich możesz zmienić niekorzystny zakład, w valuebet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0