Każdy na obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem powinien zareagować z entuzjazmem. Tym bardziej, że Happy Hours w Fortunie to dodatkowa kasa bez limitu!

Obstawianie z bonusem. Liga Mistrzów Happy Hours w Fortunie!

Fortuna obstawianie z bonusem. Premia na start to nie wszystko na Ligę Mistrzów!

Specjalna promocja bukmacherska Fortuna to aż 14% wygranych więcej w porównaniu ze standardową ofertą. Ten bonus na Ligę Mistrzów dostępny jest tylko przez określony czas, a dokładniej przez godzinę – we wtorek i w środę.

Aby postawić kupon kwalifikacyjny, gracz musi zagrać za co najmniej 20 PLN brutto. Zakład musi zawierać co najmniej trzy typy, z czego minimum jeden musi być z Ligi Mistrzów!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Pierwsze mecze drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów już 1 października o godzinie 18.55. Jest zatem niewiele czasu na zagranie kuponu bonusowego!

Akcja Happy Hours dla bukmacherskich maniaków!

Happy Hours to oferta dla wszystkich – nie trzeba się do niej zapisywać, a wygrane przyznawane są automatycznie, czyli w ogóle nie trzeba się po nie zgłaszać – wystarczy dodać do kuponu odpowiednie zdarzenie o kursie 1.14.

Dla nowych graczy bonus Fortuna przygotowała jeszcze większy. Tylko teraz z kodem promocyjnym „BETONLINE” czeka na nowo zarejestrowanych nawet 1000 złotych premii!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to propozycja dla każdego, kto szuka obstawiania w legalny sposób. Bukmacher ten oferuje wiele promocji – wszystkie z nich opisujemy na łamach naszej strony!

A jakie są twoje typy na Ligę Mistrzów? Przygotowałeś już coś ciekawego czy może dopiero rozpoczynasz przeglądanie oferty?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0