Najlepsze firmy bukmacherskie na rynku

Jest dużo osób chcących niedługo założyć konto bukmacherskie. W tym celu warto oczywiście wybrać jedynie sprawdzone podmioty hazardowe. Gdzie typować? Poznaj kilka rekomendowanych (przez ekspertów oraz samych użytkowników) firm bukmacherskich.

Dlaczego warto grać w STS?

Całkowicie bezpieczny STS to często wybierany bukmacher. Dlaczego jednak użyliśmy takiego właśnie przymiotu? Musisz wiedzieć (ta informacja powinna być zawsze sprawdzana przed wyborem nowej firmy hazardowej), że STS jest legalny. Ogólnie na naszym rynku znajdują się rozmaite podmioty. Wciąż nie brakuje firm, które nie mają zamiaru do końca respektować postanowień zawartych w ramach Ustawy Hazardowej. Takich należy bezwzględnie unikać. Na szczęście STS jest w 100% legalny. Sprawdziliśmy dla Ciebie te informacje w rozmaitych miejscach. M.in. bezpośrednio na stronie tego bukmachera. Dodatkowo zweryfikowaliśmy rejestr domen zakazanych pod tym kątem. Wnioski są jasne. Możesz swobodnie typować w STS. Dlaczego warto? Np. oferta STS jest bardzo bogata. A nie da się ukryć, że dzięki temu jest o wiele łatwiej znaleźć wydarzenia z relatywnie wysokimi kursami itd. Co możesz typować? M.in. są to zakłady sportowe. Oczywiście, są one najbardziej popularne. Bogata oferta STS zawiera nie tylko dyscypliny cieszące się na co dzień największym zainteresowaniem. Dodatkowo masz do wyboru szereg innych sportów, które aż tak często oglądane nie są. Pewne jest tutaj jedno. Wyboru Ci nie zabraknie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Coraz popularniejsza jest Fortuna

Szukasz innych firm hazardowych, które są w 100% bezpieczne? Warto wiedzieć, że możesz posiadać konta u rozmaitych bukmacherów. W tym temacie nie ma bowiem żadnego odgórnego limitu. W rozmaitych rankingach popularności często pojawia się nie tylko STS. Znajduje się tam nierzadko Fortuna. Czym cechuje się ten bukmacher? To następna legalna firma hazardowa. Jeśli chcesz to jeszcze samodzielnie sprawdzić, to warto zweryfikować informacje na stronie internetowej tego podmiotu oraz w kontekście rejestru domen zakazanych. Fortuna, zresztą podobnie jak STS, umożliwia typowanie na szereg sposobów. Wszak nie ma problemu, by grać w lokalach stacjonarnych. Mimo wszystko coraz więcej osób obecnie decyduje się typować przez sieć albo dzięki korzystaniu z apki mobilnej. Fortuna jest lubiana wśród użytkowników także z innego względu. Mianowicie oferta daje duże pole do popisu. Swobodnie możesz obstawiać rozmaite sporty, aczkolwiek nie tylko. Do wyboru są także eventy finansowe, polityczne, czy rozrywkowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fuksiarz

Pod względem doświadczenia, Fuksiarz wyraźnie ustępuje STS oraz Fortunie. Można jednak stwierdzić, że jest to bezpieczna, uczciwa firma bukmacherska. Stoi za nią m.in. przyjaciel Krzysztofa Stanowskiego (jednego z założycieli Kanału Sportowego, czy właściciela Weszło). Fuksiarz ma bardzo dobre opinie. Oczywiście, jest to legalna firma bukmacherska, która słynie z niecodziennego bonusu na start. Wszak zainteresowani użytkownicy mogą zdecydować się na cashback bez końca.

5 / 5. Ocen: 1