W czwartek 15 listopada i we wtorek 20 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra dwa ostatnie mecze w tym roku. Z tej okazji bukmacher LvBET oferuje dla swoich graczy specjalną promocję.

Zakłada ona powiększenie wygranych aż o 14%, dzięki czemu klienci firmy LvBET będą mogli cieszyć się z wygranych nawet większych niż byłoby to w przypadku likwidacji podatku od gier i zakładów wzajemnych!

Udział w tej specjalnie przygotowanej akcji promocyjnej nie wymaga od grających w LvBET zapisania się do promocji. Wszystko dzieje się automatycznie po spełnieniu określonych warunków.

Tym najważniejszym jest postawienie kuponu w określonych godzinach. Promocja zostanie aktywowana dokładnie na dwie godziny przed startem meczów z Czechami (16:45) i Portugalią (18:45) oraz zakończy się wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego w każdym z nich.

Zwiększone o 14% będą tylko te zakłady, które zostały zawarte poprzez aplikację mobilną LvBET. Tym samym z promocji wyłączone są kupony zawarte za pośrednictwem strony internetowej lub jej wersji mobilnej.

Bukmacher LvBET, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, nie ograniczył bonusu tylko do meczów Biało-Czerwonych. Możliwe jest też obstawianie innych zdarzeń, tj. spotkania towarzyskie czy pojedynki w ramach Ligi Narodów UEFA.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0