Bukmacher LvBET przygotował specjalny typerski maraton na mecze z oferty Premier League. Przy każdej kolejce można wygrać aż 250 PLN!

Maraton Premier League w LvBET

Promocja dostępna jest w przypadku 19.,20. oraz 21. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Nieważne, na jakie drużyny stawiasz – musisz jedynie zagrać kupon AKO, gdzie znajdą się przynajmniej dwa spotkania z Premier League.

W każdej kolejce LvBET nagradza dziesięciu uczestników z najwyższymi kursami w wygranych kuponach. Na jedno konto w jednym etapie może przypaść jedna nagroda, czyli łącznie do zdobycia są trzy!

Akcja specjalna od LvBET dostępna jest nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej bukmachera, ale również w wersji przenośnej oraz aplikacji mobilnej.

Gracze dodatkowe pieniądze otrzymają automatycznie. Będą mogli wykorzystać je nie tylko na typowanie meczów z ligi angielskiej, ale także innych piłkarskich rozgrywek czy wydarzeń z pozostałych sportów.

Tylko osoby posiadające konta w LvBET mają prawo do tego, by wziąć udział w tej promocji. Jeżeli chcesz się zarejestrować, możesz to zrobić w każdej wolnej chwili – wystarczy dostęp do internetu i kilka minut czasu.

Podczas zakładania profilu gracza LvBET każdy może opcjonalnie wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„. Wystarczy to specjalne słowo wpisać w odpowiedniej wirtualnej rubryce.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0