Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala mieszanych sztuk walki w Polsce. Już w najbliższą sobotę (18 maja) w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbędzie się KSW 49, a bukmacher forBET przygotował z tej okazji ofertę specjalną.

KSW 49 – nawet 75 PLN bonusu od forBET!

Bonusy na KSW 49

Legalny bukmacher forBET w ramach swojej akcji oferuje 15 PLN bonusu za każdy trafiony typ na kuponie składającym się z dokładnie pięciu zdarzeń.W sumie można więc zgarnąć 75 PLN ekstra premii.

Zakład taki musi jednak w całości składać się z typów na KSW 49 i zostać postawiony z salda głównego za dokładnie 59 PLN. W grę wchodzą wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej postawione od godziny 10:00 dnia 16 maja do 20:00 w dniu gali (sobota 18 maja).

WAŻNE! Bonusy zostaną wypłacone na konta graczy bez względu na to czy kupon okaże się wygrany, czy też nie, ale każdy uczestnik akcji może liczyć na premię tylko w ramach jednego kuponu online.

Darmowy zakład w forBET

Rejestracja konta forBET

Osoby, które chciałyby skorzystać z opisanej powyżej promocji, ale nie posiadają swojego konta online, mogą założyć je w parę minut na oficjalnym portalu marki.

Podczas wypełniania stosownego formularza na stronie internetowej legalnego bukmachera można również skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego.

Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło „BETONLINE”, dzięki któremu można zgarnąć dokładnie o 50 PLN więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Bonus na start

Wspomniana powyżej oferta powitalna jest promocją, która dedykowana jest wyłącznie nowym klientom. Dzięki niej nowi gracze mogą zwiększyć swój budżet na grę w zakładach bukmacherskich Forbet.

Wysokość bonusu uzależniona jest od wielkości wpłaty. W chwili obecnej forBET oferuje premie za trzy pierwsze wpłaty (100%, 75% i 50%). Każda do 400 PLN.

W sumie można więc zgarnąć 1 250 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0