Legalny bukmacher online przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną z okazji czterdziestej siódme już gali mieszanych sportów walki pod egidą federacji KSW. Zainteresowany szczegółami?

KSW 47 z bonusem od Etoto!

Bonus na sporty walki

Gala KSW 47 odbędzie się już w najbliższą sobotę (23 marca) w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie między innymi zobaczymy walkę Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołecki oraz kilka innych, niezwykle ciekawych pojedynków w tzw. klatce.

Legalny bukmacher Etoto postanowił przygotować specjalną promocję z tej okazji, oferując swoim graczom cashback 50% do 100 PLN w przypadku, gdy kupon postawiony na sporty walki okaże się przegrany.

Jak można skorzystać z tej oferty specjalnej? Przed postawieniem kuponu składającego się wyłącznie ze zdarzeń na KSW 47 należy zapisać się do promocji na stronie internetowej opisywanej marki.

Kolejnym krokiem jest obstawienie zakładu za minimum 50 PLN, a w przypadku, gdy zostanie on rozliczony jako przegrany należy jeszcze zatwierdzić zgodę na otrzymanie premii w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie.

Darmowy zakład w Etoto; Kod: BETONLINE

Oferta powitalna

Poza opisywaną akcją na nowych graczy czekają też inne promocje. W ramach pakietu powitalnego, osoby, które zdecydują się założyć internetowe konto bukmacherskie, mogą liczyć na premie o łącznej wartości przeszło tysiąca złotych.

Składają się na nie freebet 20 PLN za samą rejestrację konta, bonusy 200% do 100 PLN i 100% do 900 PLN za dwa pierwsze depozytu oraz darmowy zakład 20 PLN, jeśli druga wpłata będzie równa lub wyższa niż 40 PLN.

Rejestracja w Etoto

Zarówno z promocji na KSW 47, jak i z oferty powitalnej, mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które są klientami marki Etoto, czyli pisząc wprost zarejestrowały swoje konto online.

Nie masz jeszcze swojego konta? Nic straconego! Rejestracja zajmuje zaledwie parę minut, jest całkowicie bezpłatne oraz odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Podczas wypełniania formularza można skorzystać również z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę hasło: BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0