KOD500 to aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic. Korzystałeś już z niego czy może dopiero się przymierzasz? Dowiedz się więcej szczegółów na ten temat!

Kod promocyjny w Betclic. Wpisywałeś już "KOD500"?
Kod promocyjny w Betclic. Wpisywałeś już „KOD500”?

Kod promocyjny na Betclic.pl

Darmowe mecze w Betclic to nie typowanie bez żadnych opłat, ale transmisje wydarzeń sportowych. Można jednak powiedzieć, że w przypadku pierwszego zakładu u tego bukmachera gramy niemal tak, jak by nic nas to nie kosztowało!

Aktualny bonus powitalny Betclic to cashback od przegranej w kuponie postawionym jako pierwszy. Jeżeli po rejestracji zagramy chybiony zakład, przyznany nam zostanie zwrot 100% stawki.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus EXTRA w Betclic

Firma bukmacherska Betclic w Polsce pozwala graczom na wpisanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Brzmi on aktualnie KOD500, a to wszystko dlatego, że zwrot powitalny może wynieść maksymalnie właśnie 500 złotych.

Podanie kodu jest, oczywiście, opcjonalne, ale pamiętaj, że możesz wpisać go jedynie przy rejestracji konta. W późniejszym czasie nie jest to już możliwe, tak więc masz ku temu tylko jedną, jedyną szansę.

Czy bukmacher Betclic dla Polaków ma jeszcze inne promocje poza tą na start? Cały czas na jego stronie jest coś organizowane. O najważniejszych akcjach i bonusach informujemy was na bieżąco.

Gdzie mam wpisać KOD500? W ostatnim kroku formularza rejestracyjnego – odpowiednia rubryka jest doskonale widoczna!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0