Większość typerów nie jest do końca przekonana co do nowo powstałem dyscypliny sportowej jaką jest e-sport. Jedni twierdzą, że jest to nie warte uwagi, a inni że jest to bardzo fajna alternatywa na zwykłe sporty. Nie mniej jednak ta dyscyplina sportowa jest coraz bardziej rozpoznawalna i zyskuje na popularności, a my w tym artykule przedstawimy wam kilka informacji na temat e-sportów.

Kilka przydatnych informacji odnośnie e-sportu

U kogo obstawiać e-sport

Najlepszą opcją, a zarazem najłatwiejszą jest obstawiania przez internet. Ciekawe opcje bukmacherskie w swoich ofertach ma STS i Fortuna, którzy naprawdę maja bardzo ciekawe rozwiązania. Warto przy rozglądaniu się za legalnym bukmacherem rozważyć opcje tych dwóch firm bukmacherskich. Oczywiście na Polskim rynku bukmacherskim jest w tym momencie ogromna konkurencja którą także warto rozważyć. Do ciekawostek możemy zaliczyć fakt, że bukmacher ETOTO przez bardzo długi czas nie proponował w swoich zakładach typów na e-sport, dopiero po jakimś czasie zdecydował się na wprowadzenie tego typu zakładów.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

E-sport jest dziedziną nieprzewidywalną

Sporty wirtualne są dziedziną z pewnością nie przewidywalną, nawet najlepsza analiza bukmacherska może tutaj mało zdziałać. Jest tak, ponieważ za grę odpowiada odpowiedni algorytm za który ani ty, ani bukmacher nie jesteście w stanie z nim nic zrobić. Trzeba mieć to na uwadze i mieć z tyłu głowy, żeby się nie przejmować porażką, gdyż jak i w standardowych zakładach sportowych jak i e-sportach zdarza się ponieść porażkę. Należy nauczyć się nią nie przejmować. Wielu ludzi niestety nie potrafi z nią się uporać i czasami ludzie popadają z skrajności w skrajność, lecz jak nauczyć się ją kontrolować nic złego nie przytrafi Ci się.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jedne z najpopularniejszych gier

Jednymi z najpopularniejszymi grami są Counter Strike Global Offensive oraz Call of Duty Warzone. Tymi grami zachwyca się cały świat i są one najbardziej rozpoznawalne. Counter Strike polega na tym, że na mapie są dwie drużyny antyterroryści oraz terroryści. Będąc w drużynie antyterrorystów masz za zadanie wyeliminować drużynę wroga lub rozbroić ładunek wybuchowy, jeśli takowy drużyna terrorystów podstawi w określonym miejscu na mapie, natomiast będąc w terrorystach masz za zadanie jak w poprzedniej drużynie wyeliminować zespół antyterrorystów lub wysadzić za pomocą ładunku wybuchowego jedne z dwóch celów podanych na mapie. Kolejną z gier bardzo rozpoznawalną jest Call of Duty Warzone, jest to o wiele młodsza gra od wyżej wymienionej, natomiast jest z gatunku battle royale, czyli jest określona mapa, a na niej kilkudziesięciu graczy, których zadaniem jest po prostu przetrwać do samego końca gry eliminując pozostałych graczy. Obie te gry są bardzo interesujące i warte zagrania.

0 / 5. Ocen: 0