Pierwsza środa grudnia to również piąta odsłona kalendarzy adwentowych legalnych bukmacherów. Co przyniósł nam dzisiejszy dzień?

Kalendarze adwentowe - promocje na 5 grudnia!
Kalendarze adwentowe – promocje na 5 grudnia!

Brzmi intrygującą, ale nie wiesz czym tak naprawdę są bukmacherskie kalendarze adwentowe? Już wyjaśniamy. To po prostu akcja świąteczna, która przybrała kształt wirtualnego kalendarza, w którym codziennie odsłaniamy kolejno okienko, odkrywając niespodziankę przygotowaną przez bukmachera.

W obecnym roku na taką formę promocji zdecydowało się aż trzech bukmacherów, dzięki czemu gracze mają naprawdę bogaty wybór ofert specjalnych, codziennie aż do 24, a w jednym przypadku nawet do 26 grudnia!

Niezbędne do udziału w akcjach świątecznych legalnych bukmacherów jest posiadanie u nich konta, bez tego się nie obejdzie. Jest to w zasadzie jedyne ograniczenia. Poza tym wiekowym. Zakłady sportowe są bowiem dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zainteresowany? Jeśli tak, to konto otworzysz na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych marek. Cały proces rejestracji zajmie raptem kilka chwil. Jeśli już je posiadasz, to zobacz na co możesz liczyć dziś, 5 grudnia.

Bukmacher online forBET w środę przygotował kilka interesujących bonusów na hit Premier League, jakim jest starcie Manchesteru United z Arsenalem Londyn na Old Trafford. Dodatkowe środki można zgarnąć m.in. za wyrzucenie Jose Mourinho na trybuny czy bramkę Pierra-Emericka Aubameyanga.

Legalny bukmacher LvBET gwarantuje powiększenie wygranych aż o 14%. Oferta dotyczy tylko kuponów postawionych na ESL PRO League Season 8 Finals.

Polski bukmacher Etoto ma z kolei uwielbiany przez graczy darmowy zakład o wartości 25 PLN! Bedzie on dostępny dla klientów marki, których kupon za minimum 50 PLN okazał się przegrany.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z ofert specjalnych, ale nie posiadasz jeszcze konta w LvBET czy forBET, to pamiętaj, że podczas rejestracji możesz skorzystać też z kodu promocyjnego, który wystarczy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Jego treść to: BETONLINE.

Nie masz konta w forBET? Założysz je na www.iFORBET.pl


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0