Legalny bukmacher Fortuna organizuje wiele promocji. Jakie bonusy ma dla graczy na ten moment? Przeczytajcie o tym więcej!

Jakie bonusy ma dla graczy Fortuna?
Jakie bonusy ma dla graczy Fortuna?

Bonusy Fortuna interesują wielu graczy. Biorąc pod uwagę, że jest to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, trudno się temu dziwić. Oczywiście, aby skorzystać z jakiejkolwiek oferty specjalnej, trzeba być zarejestrowanym graczem albo założyć konto z odpowiednim kodem.

Promocje bukmacherskie w Fortunie to wiele różnego rodzaju zabaw z nagrodami, a także premie, happy hours bez podatku, a nawet bonusy bez depozytu. Jak pewnie się domyślacie, nie wszystkie te akcje dostępne są przez cały czas.

Etoto bonus powitalny. Kod promocyjny 2019

Jeżeli nie mamy jeszcze konta na stronie legalnego bukmachera Fortuna, rejestracji możemy dokonać w stu procentach online o każdej porze dnia i nocy. Przy wypełnianiu formularza przydaje się kod bonusowy 2019, który został przygotowany dla najbardziej wymagających typerów.

Aktualny kod bonusowy Fortuna: BETONLINE

Warto przed skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty bukmachera, sprawdzić najważniejsze punkty regulaminu. W ten sposób unikamy niemiłych niespodzianek, a także łatwiej jest nam podjąć decyzję, czy chcemy w ogóle z daną promocją mieć coś wspólnego, czy nie.

A gdzie możliwe jest założenie konta w Fortunie? Wystarczy wypełnienie formularza, który znajdziecie na www.eFortuna.pl. Przed rozpoczęciem procesu rejestracyjnego warto wykonać skan dokumentu tożsamości, który jest potrzebny do weryfikacji danych nowego klienta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0