Wielu graczy, zwłaszcza tych początkujących, zadaje sobie pytanie, czy to w ogóle możliwe, żeby rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi bez ryzykowania własnych pieniędzy? Listopadowa promocja forBET pokazuje, że jak najbardziej.

Jak zagrać w forBET bez depozytu?
Jak zagrać w forBET bez depozytu?

Bonus bez depozytu w Forbet

Musisz jednak pamiętać, że listopadowa oferta powitalna legalnego bukmachera forBET jest jednak ograniczona czasowo i potrwa tylko do końca listopada. Ja czytamy w regulaminie, dokładnie do godziny 23:59 w dniu 30 listopada (piątek). Nie zostało więc wiele czasu!

W skład bogatego pakietu powitalnego opisywanej marki bukmacherskiej wchodzą bonusy od trzech pierwszych wpłat, ale też tzw. freebet, czyli zakład, który nie wymaga od gracza deponowania własnych środków!.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tak naprawdę jest to nagroda już za samo założenie konta w forBET i przejście procesu jego pełnej weryfikacji, co w zasadzie sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego, w którym należy podać podstawowe dane osobowe oraz potwierdzić swoją tożsamość, przesyłając skandy np. dowodu osobistego.

Ten Polski legalny bukmacher oferuje często podobne promocje i bonusy. Całość zajmuje zaledwie kilka minut, po których każdy nowy gracz będzie mógł się cieszyć z zakładu bez depozytu o wartości 20 PLN. Na wykorzystanie tych środków jest dokładnie 7 dni.

Warunki? Nie ma ich wiele. Poza zakreśleniem okresu w jakim trzeba postawić kupon, trzeba pamiętać o tym, że obstawiony za freebet zakład musi mieć kurs minimalny 2,00.

Zakład bez depozytu i premie za trzy kolejne wpłaty to jednak nie wszystko na co możesz liczyć, zakładając konto w forBET. Do Twojej dyspozycji, jeśli tylko chcesz, jest też kod specjalny o treści: „BETONLINE”.

Nie masz konta w forBET? Możesz otworzyć je na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0