Wystarczy specjalny kod promocyjny i dosłownie wolna chwila, by odebrać 27 PLN za darmo na obstawianie meczów w STS. Poznaj szczegóły oferty juz teraz!

Jak otrzymać 27 PLN na darmowe obstawianie meczów?
Jak otrzymać 27 PLN na darmowe obstawianie meczów?

STS na start daje swoim graczom do 1000 PLN w formie premii za pierwszą wpłatę. Zanim jednak zdecydujemy się coś przelać do tego bukmachera, możemy skorzystać z kodu promocyjnego i tym samym odebrać 27 PLN całkowicie za darmo!

Bonus bez depozytu w STS nie jest od razu pieniędzmi, które możemy wypłacić z konta. Da się je za to wykorzystać na obstawianie i sprawdzić w ten sposób wszystkie możliwości, jakie niesie za sobą korzystanie z usług portalu online.

freebet sts kod promocyjny
freebet sts kod promocyjny

Jeżeli chcemy zgarnąć 27 PLN bez wpłaty, musimy przy rejestracji w STS wykorzystać kod promocyjny. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeżeli go nie wpiszemy, nie będziemy mogli otrzymać takiego freebetu!

Cały proce rejestracji jest bardzo prosty. ZOBACZ VIDEO i przekonaj się o tym sam:

Dlaczego warto grać w STS? Każdy ma nieco inne potrzeby, ale przyznać, że opisywany przez nas buk jest obecnie najchętniej wybierany przez graczy z Polski i wydaje się, iż nie dzieje się to bez powodu.

Największymi zaletami bukmachera STS są szybkie wypłaty, dobre kursy i możliwość gry zawsze i wszędzie, a do tego całkowicie zgodnie z prawem (Wiesz, ilu Polaków gra u nielegalnych bukmacherów?).

Jeżeli jesteś już klientem STS, możesz sprawdzić, jaki jest aktywny kod bonusowy Fortuna!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0