Czy warto decydować się na aplikacje mobilne? Pod wieloma względami jest to bardzo dobre rozwiązanie. Coraz więcej zawodników, którzy namiętnie grają w zakłady bukmacherskie, decyduje się właśnie na ten wariant. Jakie opcje – pod tym względem – przygotowały wyżej wymienione podmioty? Co oferuje Betclic, STS, a także Fortuna?

Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna
Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna

Jakie możliwości stwarza Betclic?

Na pewno – co do tego nie ma żadnych wątpliwości – jest to jeden z najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Od razu należy zaznaczyć, że Betclic to firma hazardowa działająca całkowicie legalnie od września minionego roku. Gracze mogą zatem bez żadnych obaw oraz wątpliwości zarejestrować swoje konto oraz potem wygrywać spore pieniądze. Betclic to m.in. bardzo mocno rozwinięta aplikacja mobilna. Dzięki temu można bez żadnego kłopotu typować bezpośrednio przy użyciu telefonu – mającego dostęp do internetu. Jakie są tutaj najważniejsze funkcje? Warto wiedzieć, że aplikacja Betclic jest dostępna na systemach operacyjnych iOS i Android.

Gracze, którzy zdecydują się z niej skorzystać na pewno nie będą na nic narzekali. Do wyboru są bowiem rozmaite zakłady. Także te, które odbywają się właśnie w tym momencie, czyli na żywo. Poza tym aplikacja mobilna Betclic umożliwia nie tylko przeglądanie oferty, ale także swobodne inwestowanie swojej gotówki. Typowanie na telefonie może być zrealizowane szybko oraz bezproblemowo. Zwłaszcza dlatego, że aplikacja mobilna Betclic działa po prostu niezawodnie. Podkreślają to bardzo zadowoleni użytkownicy. Korzystając z tego nowoczesnego rozwiązania można również m.in. sprawdzać aktualne promocje.

bez depozytu sts online
STS online bonus bez depozytu 29 PLN za darmo

Czy można grać mobilnie w STS?

Zdecydowanie tak. Zresztą, trudno byłoby sobie wyobrazić brak takiej opcji w tym najpopularniejszym w naszym kraju bukmacherze. STS wyznacza nowe, lepsza trendy. Czym charakteryzuje się aplikacja mobilna tego bukmachera? Jest to m.in. raj dla wszystkich osób, które uwielbiają oglądać rozmaite wydarzenia sportowe. Ten bukmacher daje dostęp do bardzo dużej ilości streamów. To nie wszystko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna STS to oczywiście szansa na to, aby z dowolnego miejsca typować rozmaite wydarzenia. Nie tylko przed ich rozpoczęciem. Korzystając z tej apki śmiało możecie inwestować również w mecze, które aktualnie się odbywają. Od razu należy podkreślić, że oferta jest wyjątkowo urozmaicona. Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemami iOS oraz Android i pobrać ją można ze strony www.STS.pl. Jakie są inne ważne cechy? Osoby, które zdecydowały się na tego bukmachera mogą skorzystać m.in. z szybkich płatności. Odbywają się one nawet w ciągu kilkunastu minut. Gracze doceniają dostępne statystyki, a także historię zagranych zakładów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na szybki zakład, co jest szczególnie ważne grając w trybie na żywo.

Na telefonie można grać także w STS Betgames. To legalne karty online, które przypominają gry kasynowe dostępne w wielu zagranicznych portalach niedostępnych.

obstawianie meczów na telefonie
obstawianie meczów na telefonie

Fortuna a aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna tego bukmachera także budzi jedynie pozytywne skojarzenia. Dlaczego? Między innymi gracze mogą zdecydować się na oglądanie rozmaitych wydarzeń sportowych. Fortuna umożliwia dostęp do tysięcy streamów na stronie www.eFortuna.pl. Jakość jest zaś naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy bez żadnego problemu mogą typować różne dyscypliny sportowe. Także te, które odbywają się live. Fortuna to taki bukmacher, który gwarantuje naprawdę wyjątkowo prostą obsługę. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji mobilnej. Gracze mają tutaj dostęp do szybkich płatności. Na skutek tego błyskawicznie można wpłacać pieniądze na konto. To szczególnie ważne, jeśli np. zauważyłeś świetny zakład, który może Ci przynieść bardzo duże dochody.

Czym jeszcze wyróżnia się aplikacja mobilna bukmachera? Fortuna na telefon zadbała o swobodny dostęp do statystyk. Tutaj także możemy skorzystać z opcji szybkiego zakładu. Wystarczą jedynie dwa kliknięcia, żeby postawić konkretny typ. Sporą popularnością cieszy się funkcja match tracker. Tak samo, jak powiadomienia typu Push. Pozwalają one dowiedzieć się o ewentualnych wygranych oraz aktualnych promocjach, które są dostępne właśnie w tym renomowanym bukmacherze internetowym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1