Robienie zakładów przez aplikacje mobilną jest bardzo wygodne i szybkie, jednak większość osób przekonuje się do tej metody dopiero po czasie. Skąd więc popularność robienia zakładów wzięła się od niedawana?

Jak działają zakłady przez aplikacje mobilną

Nie zbyt wygodna instalacja

Niestety pobranie aplikacji nie do końca należy do najwygodniejszych, ponieważ aby taką aplikacje mieć na telefonie musimy najpierw pobrać ją z aktualnej strony bukmachera, a dopiero później na telefon. Nie za bardzo wygodna metoda, ale niestety tak jest, ponieważ google play jak i sklep play z góry zablokowały możliwość pobrania od nich aplikacji które umożliwiają grę za prawdziwe pieniądze w grach losowych. Znaczna ilość osób nie ma ochoty bawić się w tego typu żmudną jak na dzisiejsze standardy instalacje, tym bardziej jak do tego dochodzi jeszcze zezwolenie od posiadacza telefonu na wyłączenie pewnych filtrów bezpieczeństwa, przez co większość osób z góry nie chce korzystać z takich aplikacji, a zwłaszcza osoby starsze które mają problem z obyciem z nowymi technologiami, oczywiście nie mówimy tutaj o wszystkich dojrzałych typerach.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Czy robienie zakładów w aplikacji mobilnej jest wygodne?

Odpowiedź brzmi TAK! Aplikacje mobilne są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, a dzięki powiadomieniom możesz być pewny, że nie ominie Cię żaden nowy zakład. W dodatku dzięki aplikacji mobilnej, możemy oglądać meczę live, oczywiście pod warunkiem, że mamy dostęp do internetu, ale niestety jak wszystko ma swoje minusy. Jednym z minusów jest to, że oglądanie na małym ekranie nie należy do najwygodniejszych i przy obstawieniu kilku kuponów jest możliwość, że pogubimy się w tym wszystkim. Warto dodać, że obstawianie przez telefon dla początkującego gracza jest bardzo wygodne, ponieważ nie ma zbyt dużej ilości kuponów, natomiast dla długoletniego typera aplikacja powinna być czymś dodatkowym, albo po prostu przypominajką o swoim zakładzie bukmacherskim, gdyby przez różne względy zapomniał o swoim zakładzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Czy obstawiając przez aplikacje mobilną należa nam się bonusy?

Oczywiście, że tak, co lepsze możemy nawet założyć konto przez aplikacje bukmacherską co ułatwi nam w procesie otrzymania bonusu na start. Naturalnie należy pamiętać również o tym, że te promocje przeważnie wcale nie różnią się wiele od tego, co możesz dostać od bukmachera zakładając konto normalnie, a nawet czasami obrót bonusem może być nieco gorszy jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie. Czym w ogóle jest obrót bonusem? Mianowicie chodzi o to, aby otrzymać bonus od bukmachera musisz coś z nim zrobić. Czyli na przykład go wykorzystać, aby otrzymać kwotę przewidzianą w tym bonusie. Przeważnie jest to kilkukrotne wykorzystanie sumy z danego bonusu, ale czasem też zdarzają się nieco inne kruczki, dlatego należy uważać na bonusy które wybieramy i czytać ich regulamin.

0 / 5. Ocen: 0