Podano najnowsze statystyki dotyczące aktywności polskich graczy u nielegalnych bukmacherów. Okazuje się, że jest to nadal ponad połowa całej branży!

Ilu Polaków gra u nielegalnych bukmacherów?
Ilu Polaków gra u nielegalnych bukmacherów?

Nielegalni bukmacherzy w Polsce muszą się obecnie trochę nagimnastykować, by zaoferować swoje usługi graczom z naszego kraju. Przede wszystkim starają się unikać jak mogą blokad domen, a do tego na różne sposoby próbują przekonać polskich typerów, że gra u nich jest jak najbardziej bezpieczna i korzystna.

Okazuje się, że w chwili obecnej prawie 60% Polaków nadal korzysta z usług nielegalnych stron bukmacherskich. Liczby mogą robić wrażenie, ale warto wziąć pod uwagę, iż jeszcze w ubiegłym roku statystyki na ten temat mówiły o aktywności w granicach 90%!

Jak podaje serwis Newsbet, obroty polskich bukmacherów przekroczą w roku 2018 kwotę 5 miliardów złotych. Nawet właściciele portali i punktów sprzedaży nie spodziewali się takiego wyniku. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie on jeszcze wyższy.

Niestety, nadal prawie dwa razy taki obrót to rezultat marek z siedzibami poza granicami naszego kraju. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce przynajmniej część tych firm zdecyduje się wyjść z szarej strefy i dołączyć do listy legalnych podmiotów!

Warto wspomnieć, że rok 2018 to prawdziwy wysyp nowych bukmacherów z licencją. Trzeba również zwrócić uwagę na fakt, iż sporo nowo zarejestrowanych firm jeszcze nie rozpoczęło swojej właściwej działalności.

Jaki będzie rok 2019 dla polskich fanów bukmacherki? Czas pokaże – na ten moment nie można się na tym skupiać i myśleć. Warto przede wszystkim zająć się stanem faktycznym, a ten daje powody do optymizmu na przyszłość!

Gdzie warto założyć konto bukmacherskie w tym momencie? Ostateczny wybór należy do was, ale warto wziąć pod uwagę, między innymi, ofertę jednego z najpopularniejszych buków w Polsce, czyli Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0